Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után ez normális?

Körülmetélés után ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hete metéltek körül, aminek örültem, hisz már kb fél éve húzódik ez a fitymaszűkületes dolog. Sajnos nekem nagyon le volt tapadva, így nem maradt más megoldás. De igazából nem is bánom, sok pozitív kifejletű beszámolót olvastam előtte. Minden rendben volt, amíg egy éjszaka (úgy a 4. napon) merevedés miatt ki nem szakadt 1-2 varrat. Vérzett is, bár elhanyagolható mennyiség. Azóta is vérzik 1 kicsit, igazából nem hiszem, hogy a vágásnak baja esett volna, csak a bőrből való kiszakadás okozhatja ezt a vérzést. Betadine-nal kezelem, illetve mosom mindig előtte. Minden a helyén van egyébként, nem gondolom, hogy szét nyílt volna a seb, vagy ilyesmi. Szerintetek meddig normális ha vérzik? És lehet ebből valamilyen probléma még?

2013. szept. 3. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
És lehagytam, hogy néha sajnos ilyen csípés szerű fájdalmat érzek, ami elég kellemetlen tud lenni. Nem folyton, de bele szokott nyilalni.
2013. szept. 3. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem metéltek,csak mint mütött sebhez szólnék hozzá .

Szinte kivédhetetlen,hogy merevedés ne jöjjön létre .Minden műtött seb vérezget is .Ezzel is tisztul a seb belseje .

Nagyon lényeges a fertőtlenités ,erre a betadine oldat a jó .Aztán a napi alsó csere ,akár 2 is .Ne legyen visszafertőzés .Pár nap és ez is elmulik .

2013. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Nagyon remélem, hogy nem lesz belőle baj. A fertőzésveszélytől annyira nem félek, mindig tisztítom, a gatyámmal is minden rendben (minden nap frissen mosottat veszek fel). Inkább attól, hogy a vágási sebre lesz valamilyen hatással az, hogy hamarabb jött ki a varrat, mint kellett volna (ráadásul ugye kiszakadt).
2013. szept. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!