Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha fitymaszükületem...

Mit tegyek ha fitymaszükületem van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
menj el orvoshoz
2013. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

7-9 éveseknél szokott jelentkezni a probléma.

Ezeket orvosok szokták kezelni. Esetek nagy részében egy elég fájdalmas, de nagyjából 5 másodperces fizikai behatást igénylő, hatásos módszerrel oldják meg. Akinek ennél többről van szó, annak lehetőségeket kínálnak, és válogat. Mivel a doki biztos több esetet látott, mint az itt regisztráltak, ezért tudom tanácsolni, vagy az urológiára a bejelentkezést, vagy a háziorvosodat, aki tud ajánlani egy szerinte jó dokit.

2013. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

és milyen mértékű a szűkület?

2013. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves aneris!

Lehet hogy akik itt írnak keveset láttak. De te hatalmas tévedésben vagy!

Nem csak kisgyermek korban fordul elő. A férfiak életében bármikor előfordulhat. Főleg a cukorbeteg férfiaknál. Valóban a legtöbb eset a serdülő kor kezdetén derül ki.

2013. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves névtelen négyes!

= off =

Köszönöm az erős kritikát! Legközelebb pontosabban fogalmazok. Nem hinném, hogy a "hatalmas" szó helytálló, de valóban hiányos a tudásom hiányos. Igen. És a megfogalmazásom nem szerencsés, mert bele kellett volna írni, hogy a "legtöbb férfinak fiatal korban van fitymaszűkülete". Ezt te is alá támasztottad. Tehát te is tévedsz?

= on =


A cukor betegekről nem tudtam. Köszönöm az új információt!

Cukorbetegnek kell orvoshoz mennie ezzel? Vagy átmeneti?

2013. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A cukorbetegnek nem átmeneti. Ha nem fordul orvoshoz csak rosszabb lesz minden nappal. Tehát kell orvoshoz menni.

Bocsi a kritikáért de Én végig csináltam ezt a dolgot. Alaposan utána olvastam mikor nekem is jelentkezett a probléma. Tehát szerintem Én egy kicsit hozzáértő vagyok.

Már bocs!

2013. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De úgy látom másnak sem tetszett a válaszod, mert lepontoztak, csak azok nem írták ki a kritikájukat. Csak sunyin pontoztak, én legalább megírtam.
2013. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A szukuletet kezelni kell lehetoleg, foleg ha nem lehet lehuzni a makkrol meg lekonyolt allapotban se
2013. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor nem áll a farkam akkor le lehet húzni a bört de amikor kezd felálni akkor nagyon fáj és visza kell huznom :( és amikor áll akkor meg nem tom lehuzni :( ddokihoz meg félek elmenni
2013. szept. 14. 11:52
 10/14 anonim ***** válasza:

de ne félj! látott már ilyet ezrével.

viszont minél hamarabb csináltasd meg, amíg nem lesz belőle nagyobb baj!!

bemész, levágják azt este mész haza. 3 hét múlva meg már el is felejtetted az egészet és folytatódik az élet. sokan átestek rajta, semmi gond, rutinszerűen metélnek a legtöbb urológián.


ez így veszélyes játék ...

2013. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!