Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, de nem...

Fitymaszűkületem van, de nem állunk valami jól anyagilag?

Figyelt kérdés
Még nem szóltam szüleimnek, de mint mondtam nem állunk jól anyagilag. Az lenne a kérdésem, ha várok még a műtétig, attól lehet valami bajom? (Biztos, hogy kell műtét, mert merev állapotban egyáltalán meg sem tudom mozdítani.) 13/F
2013. szept. 21. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek az anyagiakhoz? Tb fizeti.
2013. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a TB fizeti!! Nektek nem kerül semmibe.
2013. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Barátom aztmondta, nekik 30 ezer volt
2013. szept. 21. 22:31
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Ne várj!!

1, Lehet is valami bajod, ha összeszedsz valamilyen fertőzést. Mivel nem tudod tökéletesen tisztítani nagyobb az esélyed.

2, Minél később csinálják annál rosszabb. Jobb azon túl lenni minél hamarabb.

2013. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ő maszek orvosnál csináltatta. Simán a körzeti urológián megcsinálják.
2013. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Elhalhat a makkod, nem vicc! Hajrá csináltasd meg minél hamarabb. Tb-re ingyenes, a magán orvosnál fizetős. Egyébként a magán orvos is kórházban dolgozik alapból, csak a magánrendelésen keres normális pénzt. A várakozási idő, meg a mosolymenyiség az eltérés a két szolgáltatás között.
2013. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Szólj a szüleidnek,de legyetek nagyon körültekintőek,mert a te korodba a szükület még fitymaplasztikával is orvosolható műtétileg,ez annyit jelent hogy a szükületen lazítanak csak,gyorsan gyógyul,nem lesz lényegi változás,orvosokkal néha vigyázni kell mert sok körülmetélést pártolja,ami annyit tesz hogy a makkodat fedő réteget,fitymarészt levágják,a gyógyulási idő is hosszabb és lényeges változás.Ha metélést javasolnák akkor kérdezetek rá,hogy milyen lehetőségek vannak még,kérjetek időt a döntésig,mert ez egy életre szóló döntés lesz.De lehet hogy másképp is meglehet oldani a szükületed.Minnél előbb menjetek el urologushoz vele és nézetek orvosilag is körül,hogy jó szakemberhez kerüljetek.
2013. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne siessétek el döntést,alaposan gondoljátok végig.De amint tudsz menjél el a szüleiddel orvoshoz,még az is lehet hogy kenőcsőt ír fel először.
2013. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Annyit szeretnék még mondnai,hogy igen durva szükületnél is ha jó orvost talál valaki el lehet a körülmetélést kerülni.


Na mire jutottatok?Szóltál szüleidnek?


Lenne két kérdésem hogy lanakdtan hátra tudod húzni a fitymád?Tudod tisztítani a nemiszerved fürdéskor?

Mert a te korodban bár ezt nagyon óvatosan kell csinálni néha otthoni fityma tornáztatással még lehet segíteni a helyzeten,már ha legalább lankadtan hátra tudod a makk mögé húzni a fitymád.

-Ezt úgy értem hogy fürdéskor,még a tisztálkodás megkezdése előtt,tehát a vízed még tiszta ekkor,akkor lehet óvatosan pár percig a fitymát minden nap hátrahúzkodni és ezzel is lehet tágítani a fitymán,mert idővel könnyebben lehet hátrahúzni,illetve kicsit hátrébb lehet idővel húzni és már nincs feszülő érzés.De eleinte csak lankadtan kellene pár percig csinálni és ha ekkor is érzel javulást akkor érdemes majd ezt a tornáztatást addig csinálni amíg merev lesz a péniszed és úgy folytatni de nagyon óvatosan a fityma hátrahúzását.De mivel írtad mereven semmennyire sem megy nagyon óvatosan kell majd csinálni a fityma hátrahúzását ha merev a péniszed,ha csak pár millimétert megy hátra akkor eleinte csak addig húznia fitymát,majd mindig kicsit tovább is tovább,de nem durván,nagyon lassan és óvatosan.De ehhez ,hogy érzed a javulást több hét,akár 1 hónap is kell és minden nap kell csinálni.Van akiknek segít,de az orvos a leghatásosabb,ha nem válna be.

2013. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tudom tisztítani, ha lankadt, akkor hátratudom húzni, de ha kb 5mp-nél tovább van hátrahúzva,akkor olyan fura érzés
2013. szept. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!