Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, de nem...

Fitymaszűkületem van, de nem állunk valami jól anyagilag?

Figyelt kérdés
Még nem szóltam szüleimnek, de mint mondtam nem állunk jól anyagilag. Az lenne a kérdésem, ha várok még a műtétig, attól lehet valami bajom? (Biztos, hogy kell műtét, mert merev állapotban egyáltalán meg sem tudom mozdítani.) 13/F
2013. szept. 21. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kajak?
2013. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha hátra tudod húzni akkor nem szükséges körülmetélni. Az, hogy mereven nem megy, hát probléma, de nem *csak* metéléssel lehet orvosolni.


Lehet pl. nyújtani is a bőrt, nagyon sokaknak sikerül ezzel megjavítani; de lehet finomsebészeti megoldásokkal is növelni a szűk fityma átmérőjét (pl. Z-plasztika).

2013. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkületet nem csak akkor kell körülmetélni, ha nem lehet hátrahúzni a fitymát, hanem akkor is ez a legjobb megoldás, ha merev állapotban szorul, vagy ha nem lehet könnyen hátrahúzni. Sőt, tovább megyek: nagyon sokan megcsináltatják akkor is (akár kisgyereknél, akár felnőttként) ha nincs a fitymával semmi probléma, ugyanis bebizonyosodott, hogy nagyon egészséges dolog.


Ez nem csak a férfiak számára igaz, hanem a női oldalon is: a barátnőd, feleséged hálás lesz majd ezért!

2013. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te lennél hálás érte, de te nem vagy se a barátnője, sem a felesége, úgyhogy hagyjuk ezt...
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Már megint itt van ez a metélés párti nőszemély.

Az orvosok is megmondták csak komoly fitymaszükületnél kell metélni és sok nőnek eleve nem tetszik a metélt pénisz látványa sem,lasabban is gyógyul és sokáig fájdalmas a műtét után ha merevedése van egy férfinak.

2013. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%

Cáfolom. Ne tudom milyen korosztályra alapozod, de a 30 év alattiaknak igenis tetszik.

Nem csak komoly szűkületnél, hanem bármilyen jelentkező fityma problémánál érdemes megcsináltatni, sőt, akkor is, ha nincs vele semmi gondod, csak az szeretnéd, ha ellenállóbb, egészségesebb, higiénikusabb legyen.


Tévedés, hogy lassabban gyógyul, éppen hogy gyorsabban és szebben gyógyul a körülmetélés, mint a fityma plasztika. Fájdalom nincs, kellemetlenség van, de nem a mútét alatt, hanem a gyógyulási időszakban. Ennek ellenére sokan bevállalják felnőtt korban is. Bármely életkorban érdemes elvégeztetni, mert a kockázata illetve a kellemetlensége sokkal kisebb, mint az előnye.

2013. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fitymaplasztika az borzasztó ronda eredményt produkál! Én azt mondom, ha már bele kell vágni, akkor menjen minden, de a teljesen egészséges fitymát hülyeség levágatni.
2013. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!