Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Teljes...

Fitymaszűkületem van. Teljes körülmetélés kilőve. Ötletek?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, lassan már 3-4 éve. Teljes fitymaszűkületről beszélek(semmilyen állapotban nemjön hátra a bőr). Szeretném megműttetni, de szeretném elkerülni a teljes körülmetélést. Milyen más megoldás létezik erre? Alakulhatott ki valamilyen súlyos betegség a fityma alatt az idők során? Válaszotokat előre is köszönöm!

2013. okt. 29. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Miért van kilőve a teljes körülmetélés? A fitymaszűkületre ez a megoldás. Ha szeretnél nemi életet élni, akkor menj el orvoshoz, és ne itt kérdezősködj. Majd ott megmondják, hogy mit kell csinálni!
2013. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem én sem, miért van kilőve a teljes körülmetélés. Bemetszésről láttál már képet? Kb. úgy néz ki, mintha a kakas kiharapott volna egy darabot a fitymádból.
2013. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam, hogy érzéketlen lesz a makk, ezért szeretném elkerülni a teljes körülmetélést.
2013. okt. 29. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez hülyeség. Tény, hogy valamelyest érzéketlenebb lesz, de ez inkább azon múlik, hogy a belső fitymából mennyit hagynak meg. Ha nem hagynak semmit, tényleg jóval kevesebbet fogsz érezni. Nekem kb 1cm van meg a belső fitymából, minimálisan érzek csak kevesebbet, mint a metélés előtt. Viszont ennek megvan az előnye is: tovább bírom az ágyban, ami a páromnak igen jó, és a végén én is nagyobbat élvezek a hosszabb ingerlés miatt. Privizz ha gondolod!
2013. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs normális megoldás. Én is normális megoldásra várok, ugyanez a gondom.
2013. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fitymaplasztika

(angolul preputioplasty)


Google-t neki, aztán keresni orvost aki hajlandó megcsinálni.



Vagy megpróbálhatod edzeni a bőrt és idővel tágasabb lesz a nyílás rajta...

2013. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!