Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bemetszés utáni műtét (kép...

Bemetszés utáni műtét (kép lejjebb) ez normális ha így néz ki a péniszem?

Figyelt kérdés

2 napja volt az orvos által "hátulsó bemetszés"-nek mondott műtét, ahol megbeszéltem vele, legalábbis ő mondta hogy a fitymám hosszából nem fogok veszíteni, ugyanúgy fog kinézni a péniszem mint előtte (végig elfedte a makkom a fitymám) most műtét után viszont így néz ki:

(CSAK AZ NÉZZE MEG AKI BÍRJA AZ ILYET, EVÉS KÖZBEN/ELŐTT SEMMIFÉLEKÉPP!)


[link]


Bal oldalon még látszanak a varratok, a problémám az lenne, hogy a duzzanatok mellett ott középen kilátszik a makkom, ott lemetélte a fitymát, vagy ott akkor mi lesz? Nagyon úgy néz ki jelenleg hogy hülyére vett, megbeszélve hogy ugyanúgy fog kinézni mint előtte, és tudom hogy ez még gyógyulni fog, meg lemennek a duzzanatok, de akkor ott hogy fog már kinézni ha középen nincs bőr, körülötte pedig igen? :/


2013. nov. 16. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
na most betoltote de nagyon durva jol elszabtak
2013. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na most már működik mindkét oldal.


Ez valami elképesztő :/ nagyon nem így kéne kinéznie a dolognak.


Ugyanakkor: nem veszítettél a fityma hosszából, ellenben a dorzális bemetszés hatása az, hogy szétnyílik a fityma ezen vonal mentén, hiszen semmi nem tartja össze, és ezen a nyíláson óhatatlanul ki fog kandikálni a makk. Az orvos állítása, mely szerint ez úgy fog kinézni mint eredetileg – hamis. Egy ennél sokkal rövidebb bemetszésnél még valóban rá lehetne fogni, de ebben a formában sajnos kizárt dolog.


Sajnos azon kívül, hogy összevarrja valaki és visszaállít az eredeti állapothoz hasonlót, nincs igazán más megoldás arra, hogy a fitymád megmaradjon, ha ebben az állapotban nem kívánsz maradni. És sajnos ehhez egy plasztikai sebész fog kelleni.

2013. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A legviccesebb ebben az, és egyben a legfelháborítóbb, hogy a műtét előtt ilyet szólt az asszisztense: "Ne aggódjon, a doktor úr nagyon szépen teszi a dolgát"... Ez nálam kiverte a biztosítékot. Szerintetek ezért lehet feljelenteni, perelni? Tudom hogy így szóban elmondott dolgokért hülyeség, meg műtét előtt aláírtam valamit hogy vállalom a kockázatokat meg stb, de ezt akkor sem tudom elfogadni hogy tönkre tett. Ebben mi volt neki a jó, vagy csak egyszerűen balf*** volt, és elrontotta a műtétet? Bár még mindig abban reménykedem, hogyha meggyógyul, kikerülnek a varratok, eltűnnek a vérfoltok, lemennek a duzzanatok, akkor szebb lesz, de azt írta valaki előbb hogy nem kéne ott középen kilátszania a makknak, mert nekem a műtét előtt teljesen elfedte normálisan a fityma a makkot, és mivel ez az orvos metélt is, nem csak ezt a "bemetszés" nevű dolgot csinálta, akkor miért vett le a hosszából is? Ez vele jár akkor vagy sem? Talán még ez is a poén része, hogy az orvossal a műtét előtt pár nappal megbeszéltem, és ő mondta szó szerint hogy a fityma hosszából nem fog lejönni, ugyanúgy fog kinézni mint előtte, mivel enyhe fitymaszűkülettel (csak merevedett állapotban nem tudtam felhúzni, csak félig) arra nincs szükség.
2013. nov. 17. 23:14
 14/17 A kérdező kommentje:
Egy körülbelüli árat tudnál mondani egyébként, hogy egy ilyen szépészeti beavatkozás mennyibe kerülne? Sajnos van sejtésem róla hogy biztos méregdrága.
2013. nov. 17. 23:15
 15/17 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, nem vágott le a hosszából – a képek alapján fölül belevágott, a két szélét elvarrta, és ennyi. Jó eséllyel semmi nem lett konkrétan eltávolítva a fitymádból. (Ha a hosszából vett volna, akkor a végén is van körbe varrás...)


Az, hogy a bőr a saját súlyánál fogva lelöttyed, és ettől kettéválik a két elvarrt lebeny, az sajnos azzal jár, hogy a makk teteje kilátszik.


Sajnos nem tudok a plasztikai sebészekről és az áraikról mit mondani; valószínűleg nem lesz olcsó.

2013. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A dolog pozitív oldala, ha filipínó csajod lesz, akkor ő ilyen/ilyesmi farkakhoz van szokva – náluk a „körülmetélés” (ez technikailag nem az) a dorsalis vágást jelenti.


Na jó, ez azért picit morbid példa volt így talán, de próbálok tényleg valami fényt vinni a dologba :)

2013. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy az is valószínű, hogy jobban fog ez kinézni, ha majd lecsitul a gyógyulás.
2013. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!