Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Döntöttem! Fitymaszűkülettel...

Döntöttem! Fitymaszűkülettel urológushoz megyek. Műtét után milyen lesz?

Figyelt kérdés

Tehát a "műszeremen" lankadt állapotban teljesen hátrahúzható a bőr. Ha feláll, akkor viszont csak a makknak kb 1/3 részéig megy hátra. Ez afféle serdülőkori fitymaszűkület lehet azt hiszem.

Mostmár döntöttem és nem akarok tovább szenvedni vele.

Keresek egy urológust.


AZÉRT TESZEM FEL A KÉRDÉST, MERT:

Nekem olyan üzemi munkám van, ahol nagyon de nagyon megkövetelik a bejárást szombat - vasárnap is egy héten.

Van, hogy 14 napig nincs szabadnapom.

Tehát nem tudom, egy ilyen műtét után a sebek/varratok fognak gátolni a munkavégzésben? Lehet menni dolgozni a műtét után már másnap akár?

Meg nem tudom teljesen körülmetélnek e vagy nem. Hogyan szokták az ilyen nem komolyabb szűkületet műteni.

Megköszönném a tapasztalatokat előre is!



2013. dec. 3. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
A plasztikának pont az a lényege, hogy ne legyen ott „lifegő bőrdarab” – már persze ha nem konkrétan a fitymát érted ezalatt... Szóval a plasztikai beavatkozás után a fitymának továbbra is jobbára fitymaalakúnak kell lennie. Tény, hogy beödémásodik, de teszi ezt a körülmetéléskor is, szóval...
2013. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Rossz olvasni ennyi csusztatast.


Eloszor is a korulmetelessel nem mindenki jar jol, nem valami legenda ez, en itt vagyok es eloben is barmikor vallalom magam es a velemenyemet.


Hazugsag, hogy az emberek harminc szazaleka korulmetelt, a vilagon kb minimum 85 szazalek NINCS korulmetelve....


Egyre kevesebb helyen csinaljak ezt a barbar csonkolast, ahol egeszsegugyi okokbol eroltettek, ott egyre kevesebb van, mar csak ott csinaljak ennyire, ahol valami primitiv isten elvarja....


kiszaradt makk, feszules-fajas, megbamulas.... ezek nekem nem hianyoztak.... es szerintem masnak se kellene probalnia, hogy igy jar-e, mint en, vagy nem....

2013. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

54%-os hagyjad már abba,mindnekit metélésre akarsz buzdítani,rábeszélni,még kiskölyköket is.


A metélés lasabban gyógyul olvasd el 3-4 hét a gyógyulási idő,a varratoknak ki kell esnie,ott is van ödéma a változás szembetűnő.Nem mindenkinek tetszik a nők közül kevesen látnak metélt péniszt és általában véve csökken is más országokban is metélések száma,azt meg hagyjuk hogy kik metélnek mert eléggé a nomádabb népektől(sivatagban élőktől) ered,ahol nem volt minden napi tisztálkodásra lehetőség és nem éppen higénikusan,vagy érzsételeníővel csinálták,és csinálják ma sem sok helyen.

2013. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Kis Campi: bocs, hogy így válaszolok, de nem levelezek senkivel, mert sok beteg járkál errefelé.


A barátnődnek azért lesz jó, mert a körülmetélt férfiak partnereinél gyakorlatilag nem fordul elő a méhnyakrák. A másikérv a HPV vírus, a harmadik meg egyfajta higiénia, ami "mosással" soha nem érhető el.


A körülmetélt férfiszervvel sokkal intenzívebb az érzés, az illető a hüvelyben nem a saját fitymájában csúszkál, hanem valóban a hüvelyben, és ez sokkal jobb érzés.


A műtét után 4-6 hétig nem szabad nemi életet élni, ki kell várni a teljes gyógyulást. Megéri!

2014. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22%
Metélés mániás hölgyike,metélten nem lesz jobb a sex,a fitymának meg van a szerepe,nem kell azt levágni ész nélkül.Rengeteg alternatíva van már a fitymaszükület kezelésére és volt is.
2014. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!