Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel urológushoz...

Fitymaszűkülettel urológushoz kérjek beutalót, vagy sebészetre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Urológushoz, nem kell beutaló, de időpontot kell kérni.
2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

először az urulógiát javaslom, és nem kell beutaló.

Elmész a rendelőbe és kész.

2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Vigyázz kihez mész!

A fitymaszűkületre sok orvos egyből körülmetélést javasol, de én lebeszélnélek róla, nekem megcsinálták és kb használhatatlan lett, kiszáradt, csúnya, foltos, kérges, néha hámló makk... ronda varrások, varratok helyei, lyukak... elég gáz... meg persze ki is néznek legtöbb helyen


Lehet bemetszést kérni, esetleg nézz utána a z-plasztikának, ha súlyos, akkor meg van a részleges metélés, csak vigyázz, hogy ne az egészet vágják, mert utána már nincs visszatánc, nekem rengeteg a gondom vele :(

2010. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van,menj urológushoz,de ha körülmetélést javasolná keres másikat,enyhe esetben elég sokszor ha otthon saját kezűleg fürdéskor óvatosan húzogatja magának az ember,mert ilyenkor is nyúlik a bőr,vagy ha ez nem segít pár hét alatt,akkor órvos lehet hogy egy erős rátntással helyre tudja hozni,esetleg,2 oldali bemetszéssel javítani tud rajta.

A körülmetélést az csak a nagyon súlyos esetben használják a normális orvosok,akinek van morálja.

2010. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Aki egy kicsit is tisztességes, az súlyos esetben is megpróbál megmenteni minden egészséges emberi szövetet, mert nem viccből nőtt oda semmi se a testünkre. Szóval, egy nagyon erős szűkület esetén is lehet részlegesen metélni, ahol azért mondjuk a fele vagy harmada megmaradhat az előbőrnek, ami pont a makk peremét még azért védi. Sajnos nekem az egészet lecsonkolták, tudom, milyen hátrányai vannak :(
2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
sajnálom h. meglesz. csonkítva ;)
2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Ne engedd hogy körülmetéljenek ...Elvileg a te szerszámod,te döntöd el h mit szeretnél...Nekemis lehet hogy kéne,de nem merek elmenni...
2010. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
44%

Sajnállak haver, nekem is ez volt. Sajnos nekem nem maradt más mint a körülmetélés:(. Először valami normális urológust kell keresni, utána ha tényleg nincs más megoldás akkor csináltasd meg..


De nézd a jó oldalát, tárt karokkal fognak várni a Wall streeten.....XD

2010. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
....hamarabbra vártam a rejtett zsidózást...gondolod, hogy a felvételi beszélgetés helyet elég letolni a gatyádat?...elmesélném neked, hogy minden arab országban is teljesen elfogadott a körülmetélés (természetesen gyermekkkorban, d egyre divatosabb eljárás az államokban is...a kérdezőnek válaszolva: én megpróbálkoznék még azzal a módszerrel, hogy egy csaj segítségét kérem...remélem értesz... ;-))) saját tapasztalatból beszélek...
2010. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Simán mehetsz az urológushoz,enyhe esetben néha elég az erős hátrarántás,bemetszés 2 oldalt,kenőcs és végső esetben metél részlegesen v. teljesen.Ha egybőlmetélni akar akkor tessék másik doki után nézni,mert sok azonnal metélni akar ez kényelmesebb nekik de hátrányai lehetnek,foszló,hámló,foltos makk,amin nem igazán lehet majd segíteni.Szóval azonnal nem kell a legrosszabbra gonodolni,és ha egyből metélni akar akkor kérdez rá van e más alternatíva,manapság kell már lenni.ja és tényleg ha nem olyan vészes ne enged,sokan undinak találják.

Hátra tudod húzni a bőrt?Mennyi idős vagy? És azóta voltál már dokinál mi lett?

2010. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!