Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel először a...

Fitymaszűkülettel először a háziorvoshoz kell menni, vagy közvetlenül urológushoz?

Figyelt kérdés

És ha háziorvoshoz kell menni ő is meg fogja vizslatni a szerszámomat? Azért kérdezem, mert én elég szégyellős vagyok. Valószínűleg elég zavarban leszek, így tuti, hogy ott akkor nem fog felállni. Még ha valami fiatal nővérke vizsgálná meg, de az orvos egy öreg pali.

Ha pedig nem áll föl, nem fog rajta látni semmit, mert akkor simán hátra tudom húzni a bőrt. Mereven is hátra tudom húzni, csak akkor kicsit kellemetlen érzés és látszik is, hogy kicsit feszül rajta a bőr.


2010. jún. 7. 19:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ha esetleg körül kell metélni az urológián, akkor utána hogy megyek haza? Mert ugye ott lesz egy seb, meg gondolom a makk is elég érzékeny olyankor. Csak simán elteszem az alsógatyámba, nadrág föl és hazasétálok, buszozok?
2010. jún. 7. 19:07
 2/20 anonim ***** válasza:
Közvetlenül az urológushoz mehetsz. Ő megvizsgál és pontosan elmondja, hogy mit kell/lehet csinálni. Fitymaszűkületre - főleg nem a te, enyhe esetedben! - nem azonnali megoldás a körülmetélés! Lehet, hogy csak "nyújtani" kell a bőrt, de lehet, hogy oldalt ejtenek egy icipici bemetszést, amitől tágabb lesz a "gallérod". Kapsz rá egy csini, kicsi kötést (egy kis tapasz, hogy azért pisilni tudjál) és hazamasírozol.
2010. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Neked nagyon enyhe szűkületed lehet,lehet hogy a doki csak hátra rántja egy erős rándítással és utána kapsz rá kenőcsőt,vagy van még a pici bemetszés.Szóval majd ő elmond mindent.Nyugi,de menj el mielőtt.Sok pasinál,fiatal fiúnál ha fürdés közben óvatosan húzogatja attól is lazul,sőt volt akinek teljesen helyre is jött,probáld ki,sose lehet tudni,lehet nálad is beválik.
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
nekem teljesen helyrejött.Bár ha hátra huzom marad ott 1 gyűrű.nemtudom miaz de nem zavaró:D
2010. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A teljes körülmetélést lehetőleg el kell kerülni, mert nekem pl ronda és használhatatlan lett miatta :(
2010. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogyhogy használhatatlan? Nem tudsz soha többet szexelni? :( Megrémítesz.
2010. jún. 10. 18:10
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom használni, mert egy bőrhíd van a makkomra nőve, a makk ki van száradva nagyon durván, foltos, kérges lett az évek alatt és hámlik. Ahogy én tapasztalom, kb 10 körülmetéltből ketten rosszul járnak. Fáj is, feszül és nagyon ronda. A fityma nem véletlenül van ott...
2010. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jaj, akkor inkább nem megyek vele orvoshoz. Eddig is elvoltam vele így, pedig nem tizenéves vagyok.
2010. jún. 11. 11:33
 9/20 anonim ***** válasza:
A beszűkült fitymával azért kell valamit kezdeni, az elhanyagolás se jó, mert aztán még nagyobb baj lehet. Én azt mondom, hogy a teljes körülmetélés a legnagyobb gáz és legrosszabb, mert én tapasztaltam ezt, de azért vannak normális megoldások is, főleg kisebb bajokra, a helyedben azért én utánamennék
2010. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na ezért nem jó kapásból megijeszteni a másikat, még jószándékból sem...



Kérdező!


"Jaj, akkor inkább nem megyek vele orvoshoz. Eddig is elvoltam vele így, pedig nem tizenéves vagyok."


Figyu!

Az nem megoldás, hogy most akkor -- csak mert megijedtél, hogy akkor most -- nem kell elmenni egy urológushoz sem, mert akkor az összes uazt akarja... (körbemetszeni??) NEM!

Azt kellene csinálnod, hogy először is tájékozódj! Keress egy urológus szakorvost, akiben megbízol, és akiről úgy hírlik, hogy precíz és empatikus, és menj el hozzá! Általában azok az orvosok ilyenek, akik tényleg a hivatásuknak élnek, és a betegeik érdekét helyezik előtérbe. Az ő rendelőik sokkal rendezettebbek is...


Menj el, de előtte készülj fel abból, hogy mit is akarsz ott!?

Mi fel tudunk készíteni arra, hogy mire figyelj, ha elmész!.


*******

De előszöris...

_ Hány éves vagy? (Nem "tizenéves", azt tudjuk... :-D )

_ Mióta áll fenn a problémád?

_ Hogy ennyire szégyelled magad, doki (pl. sulidoki) eddig még sohasem vizsgálta? Zárkózott, gátlásos személyiség vagy?

_ Barátnőd van? Ő szokta "vizsgálni"? :-D



A kifejtésben, ill. az alatta lévő első kommentedben feltett kérdéseidre a választ nem írnám le újból. Pár nappal a kérdésed nyitása után uis egy másik topikban elég hosszasan és részletesen ecseteltem a circumcisiós beavatkozás (körülmetélés) körülményeit, lépéseit,... hogy mi vár6ó, mire kell figyelni, és persze a jótanácsokat, miszerint a gépjárművezetés utána nem javasolt, s a buszozás sem igazán, hisz úgy mennél utána, "mint aki egyidőben szexelt 100 bantunégerrel", egyik barátom jeles mondása szerint... XD

Ráadásul elég kába le7sz UTÁNA, tehát EGYEDÜL SEMMIKÉPP SEM JAVASOLT KÖZLEKEDNI!!!

A topik linkje:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..

SASOLD MEG! (:-)



Egyébként meg nem biztos, hogy körül kell metélni.

Ha beavatsz, talán kitalál6juk, mit le7ne kezdeni a problémáddal, így uis nem vagyunk képben, neked meg érezhetően problémád van vele, amin vkinek segítenie kellene, elvégre azért írtál ki kérdést ide. Igaz? :-)


Üdv: EE

2010. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!