Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen vizsgálatokra számítsak...

Milyen vizsgálatokra számítsak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hete már, hogy erős vizelési ingerem van folyton úgy érzem, mintha nem ürült volna ki. Viszont nem csíp, általában jön belőle, nem nehézkesen. Ha elmegyek urulógiára, milyen vizsgálatokra számítsak? Gondolom prosztatavizsgálat lesz, az mennyire fájdalmas? De amitől jobban félek, az a vesetükrözés, azt mikor kell csinálni, ugye nekem nem? Meg az is érdekelne, hogy volt-e már hasonló panaszotok, és mit állapítottak meg? 22 éves vagyok egyébként.
2009. nov. 26. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Beduja az ujjat a seggedbe,hogy kitapintsa a prosztatadat! Orulet!
2009. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Simán csak felfáztál. Ez esős hideg időben előfordul. Szerintem még prosztatavizsgálat sem, a vesetükrözés meg ne is járjon az eszedben, nem fognak csinálni. Ha véres lenne a vizeleted, még akkor sem biztos, hogy tükrözik a vesédet. Nem görcsölsz, nincs egyéb panaszod a gyakori vizelési ingeren kívül. Sima felfázás. Nem kell félned.
2009. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!