Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotencia az amikor a páromna...

Impotencia az amikor a páromnak egyáltalán nem áll fel a pénisze?

Figyelt kérdés
60 éves és egy ideje már ha hozzányúl az ember vagy bármi nincs semmi.Azt mondta ez a korral jár el kell fogadni.
2014. jan. 3. 08:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vagy elfogadod, vagy tovább lépsz, vagy megegyeztek, hogy neked lesz más partnered. Ettől még vele maradhatsz !
2014. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
vagyis szeretőm legyen csaljam nyíltan?Ez vicc ugye.Soha nem menne bele.Bár egy normális ember nem engedne ilyet meg akkor inkább szakítanának mint,hogy megalázzák egymást.
2014. jan. 3. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Csak felvázoltam milyen lehetőségeid vannak

Ahogy elnézem nem fog változni semmi. Akkor most bele nyugodtál? Ha igen minek teszel fel ilyen kérdéseket. Vagy cipeld el egy urológushoz, hátha talál megoldást

2014. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kedves kérdező.megértem,min mehetsz most keresztül.de sajnos az előttem lévőnek igaza van.ha a párodat nem érdekli a te problémád,akkor nem is szeret igazán és nem foglalkozik azzal,hogy neked jó legyen.sajnos neked kell lépned.nincs abban semmi,ha egy kicsit félrelépsz,attól még szereted.mondjuk hirdetésen keresztül.az csak testi kapcsolat.hidd el,ez a legjobb megoldás.
2014. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!