Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerülhet egy fitymasz...

Mennyibe kerülhet egy fitymaszűkület műtét?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert úgy gondolom a legjobb lenne egy profi magánorvost keresnem, mert mégis csak egy életre szól ez a műtét.

Ha lehet nem szeretnék körülmetélést, kivéve ha nincs már más mód.


Az a baj hívtam a dokit mobilon, de azok nem mondják meg előre az árat. Ez a nagy sz** házi dolog mind ilyen pénzéhes sz**zsák.


Szóval, aki tapasztalt már ilyesmit az mennyit fizetett?

Mire számítsak?



2014. jan. 4. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán menj el urologushoz vizsgálat címén előszőr is,telfonon kérj időpontot az a vizsgálat ingyenes és elvileg a fitymaszükületi műtét is ingyenes,csak később zsebbe adnak pénzt.Na a lényeg,kérj vizsgálatra időpontot és közöld az orvossal hogy te szeretnéd elkerülni a körülmetélést.Ha az orvos megvizsgált és egyeztettél akkor rá lehet kérdezni anyagiakra is akár.Ha egyből metélést javasolja,vagy erre erőltet akkor akár más orvost is keress fel.


Mennyire komoly a szükületed?-ha azért a fitymád hátra tudod valamennyire húzni akkor bemetszéssel,fityma plasztikával valószínűleg orvosolható lehet.

2014. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Profi magánorvosok is nagyon eltudják szabni.Aztán még csak reklamálni sem lehet náluk.Volt már ilyen panaszkodás itt is .Most mit tegyek,hisz profinál voltam ,jól megfizettem . Lehet menni másikhoz,megkérni,próbálja helyre hozni,már ha lehet .Soha nem mennék ilyennel magánrendelésre.Magánban 50 e körül van.Klinikán 100 e.A szemük sem rebben mikor árat mondanak .

Itt olvastam,telefonos magánrendelésre ment.Már a helyszín is egy lepusztult épület ,rendelő volt.A vizsgálat és műtéti időpont pár percig tartott.15 e kért

Kifizette a vizsgálati díjat,de nem ment el a műtétre.Vesszen a pénz inkább .Elúszott a doki iránti bizalom .

2014. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem szabad elsietni jobb az orvosnak is utána nézni lehet róla tudni valamit,mert bizony rossz orvos kezébe kerül az ember leshet,de simán meg lehet csinálatni sztk-an,meg nem hinném hogy metélni kellene minden áron,így néha ezt a fajta igényedet,hogy ha lehet ezt elkerülnéd jobb kihangsúlyozni.
2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!