Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy fitymaszűkület?

Lehetséges, hogy fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete kezdődött egy kis kellemetlen viszketős érzés a nemiszervemen... De nem nevezném nagyon kellemetlennek, mert alig éreztem, egy nap csak párszor jött elő, de el is múlt utánna... Tegnap is éreztem egy kicsit, de csak este.. Tehát nem jött elő sokat. Este lezuhanyoztam, majd mentem aludni, és mikor reggel felkeltem, reggeli merevedésem volt, és éreztem, hogy egy kicsit ott húzodik a bőr, és kicsit kellemetlen volt. Utánna kimentem pisilni, próbáltám hátrahúzni, és elég nehezen ment... Vagyis lehet nem is az, hogy nehezen tudtam, hanem inkább szúrós és kellemetlen érzésem volt. Utánna lezuhanyoztam, közben megmostam a nemiszervemet, de akkor már sikerült hátrahúzni, eleinte kicsit még kellemetlenül, de utánna elmúlt. Most nemrég próbáltam megint hátrahúzni, először megint kellemetlen volt, de utánna meg már megint nem éreztem...


Merevedésnél viszont nehezebb hátrahúzni... A makk mögé sikerül, de teljesen nem.. Úgy valahogy "felgyűrődik" a bőr.. :(


Olvastam, h műtéti úton lehet gyógyítani, és elég fájdalmas a gyúgyulása..


Olyanok véleményét kérném, akiknek már volt fitymaszűkület, vagy hasonló kellemetlen érzés.. Negatív véleményeket nem kérek.


Köszi előre is a válaszokat.


2009. nov. 30. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkbb fertőzés, fitymaszűkület nem alakul ki akut módon.
2009. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. ma reggelre jött ki.. remélem nem lesz semmi komoly, félek egy kicsit a műtéttől.. de ha nem fog elmúlni akkor elmegyek orvoshoz.. Várom a további válaszokat még esetleg.
2009. nov. 30. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
ez inkább egy nem kezelt gombás fertőzés "mellékhatása". kenegesd szépen canesten kenőccsel, vagy betadine krémmel, legalább egy hétig. sajnos előfordulhat h ezmár nem segít, mert nem kezelted a gombádat....ezután célszerű orvoshoz menni, ha nem javul. lehet h csak rövid a féked, és azért nemtudod hátrahúzni.
2009. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Ne aggódj, a fitymaszűkület nem alakul ki csak úgy spontán... sz'al műtétre ne gondolj! :)

Viszont...

- Nincs a fitymádon, vagy a makkodon duzzanat?

- A nemi szerveden konkrétan HOL viszketett, ill. HOL volt ez a bizonyos szúrós érzés?

- A fitymádat csak e dolog megjelenése óta nem tudod TELJESEN hátrahúzni, vagy eddig még sohasem sikerült? (Felgyűrödik? Ez alatt mit értesz ptosabban?)

- Hány éves vagy?

- Volt valaha odalent korábban vmi problémád? Ha igen, mi?


Azóta, hogy ezt megírtad, jártál-e orvosnál? Ha igen, mit mondott?

Azóta történt vmi változás? Ez a probléma továbbra is megvan, vagy elmúlt?

2009. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!