Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha 13 évesen már...

Az baj ha 13 évesen már rendszeresen borotválkozom? :D

Figyelt kérdés
Olyan 2 hetente kb. leszoktam borotválni a bajuszomat,mert irritál,nagyon látszódik :S :D Ez nagy baj? Hallottam olyat hogy erősödik ott a szörzet ettől,hallottam olyat hogy egyénfüggő... most mi bajom lesz? :D Előre is köszönöm a válasszokat! 13/F

2014. jan. 26. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Borotválkozz nyugodtan! A borotválkozástól nem lesz erősebb a szőr és gyorsabban sem nő! Ez csak egy tévhit!

Hogy ki mennyire lesz szőrös, az leginkább genetikai adottságoktól függ!

2014. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Bocsi 1 es téged el kell hogy keseritselek a válaszod egyes részei miatt.Bizony a szőr attól erősödik ,ha mennél többet borotválják,és gyorsabban is növekszik ilyen korban.Aztán majd ez is be fog állni a rendes ütembe.

Mindennel így van a természetben ,ez sem különbözik tőle .

Ha már elkezdted,borotváld .Gondolom nem egy szőke fiú vagy és ezért tűnik zavarónak .

2014. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

# 2

Inkább az keserít el, hogy nem vetted a fáradtságot, hogy utánanézz...


[link]


"Borotválás után a borosta durvábbnak látszik, hiszen a szőrszálak némileg vastagabb töve láthatóvá válik. Aztán minél tovább nőnek a szőrszálak, annál lágyabbá lesznek. Tévhit, hogy a szőrszálak borotválással egyre sötétebbé válnak. Csak úgy tűnik."

[link]


"Bár a legtöbben a mai napig úgy tartják, hogy a borotválás erősíti a hajat és a szőrszálakat, a tudományos vizsgálatok nem ezt igazolják."

[link]


"A borotvától nem lesz több szőrtüsző, amiből több szál nő, illetve nem hat egyáltalán a bőrben ülő szőrszemölcsre ami az új szálakat "teremti" "

[link]

2014. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocs 3 as ,de a linkjeid nem hatnak meg .
2014. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te folyamatosan mások válaszaira reflektálsz, ami az oldal szabályai szerint nem lenne a feladatod.

Én ennek ellenére megpróbáltam igazolni az állításomat egy bőrgyógyász, egy kozmetikus egy kamaszokkal foglalkozó oldal és egy hírportál segítségével (csak a teljesség kimerítése végett).

Te mivel tudod alátámasztani az érveidet azon kívül, hogy "nem hatnak meg a linkjeim"?

2014. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 82%-osnak van igaza. Ez csak tévhit. Nyugodtan borotválkozzál!
2014. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj, de amúgy ha pasi vagy, nyugodtan lehetsz szőrös, meg am is zavar téged és leszeded:D De amúgy tényleg erősödik tőle, vastagodik, sötétedik, hosszabbodik.
2014. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*orr alatt nemtom,hosszabbodik-e.
2014. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"erősödik tőle, vastagodik, sötétedik, hosszabbodik"


Ezt már megbeszéltük hogy egyik sem igaz. :D Hozzáértő szakemberek, orvosok szerint. És mindenki szerint aki hisz a nála okosabb és tanultabb szakembereknek.

2014. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
De én meg láttam magamon, hogy igen, szóval alátámasztva.
2014. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!