Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha 13 évesen már...

Az baj ha 13 évesen már rendszeresen borotválkozom? :D

Figyelt kérdés
Olyan 2 hetente kb. leszoktam borotválni a bajuszomat,mert irritál,nagyon látszódik :S :D Ez nagy baj? Hallottam olyat hogy erősödik ott a szörzet ettől,hallottam olyat hogy egyénfüggő... most mi bajom lesz? :D Előre is köszönöm a válasszokat! 13/F

2014. jan. 26. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért lett egyre dúsabb a szőrzeted, mert egyre idősebb lettél, és nem azért mert borotváltad. Gondolkodj már. Ezen a logikán elindulva nem lennének kopasz emberek, hiszen a szőr erősödik a vágástól és dúsul. Ráadásul a hátam mitől egyre szőrösebb ahogy öregszem? Pedig nem borotválom.


A szőrtüszők fejlődését és aktiválódását és a fokozott szőrnövekedést a hormonok váltják ki, ami serdülő kortól kezdve egyre termelődik a szervezetedben. A szőrzet növekedésének, sűrűsödésének nincsen köze ahhoz hogy vágod-e, vagy sem.

2014. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Hagyjuk. -.-
2014. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
A kis bajuszod borotváld le nyugodtan,de a fanszőrődhöz ne nyúlj hozzá,nem férfias a csupasz pénisz,ha majd zavarna akkor vágd csak rövidebbre.
2014. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Már hogyne erősödne a szőr, ha borotválod? Én a lábamat borotváltam először, pont azért váltottam gyantára mert minden egyes alkalom után éreztem, hogy egyre erősebb, vastagabb. És valamiért az összes lány ismerősöm is tapasztalta ezt, egymástól függetlenül.

Kérdező, borotváld nyugodtan, hiszen férfinak születtél, ergo van/lesz arcszőrzeted, semmi ciki nincs benne, ha borotválkozol - csak ne hanyagold el magad. Ha zavar, hogy erősödik, akkor gyantáztasd, de szerintem férfinak az felesleges, jó a borotva.

2014. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!