Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológiai szűrőviz...

Ha elmegyek urológiai szűrővizsgálatra, egészen biztos, hogy a doki megvizsgálja a prosztatát is? Illetve amikor a fitymát hátrahúzza, hanyatt kell feküdnöm vagy állva nézi? És ugye csak 1x fogja hátrahúzni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 18:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szívesen! Örülök, hogy normálisan is lehet kommunikálni, meg anélkül, hogy néhányan lehurrognának...
2014. febr. 14. 19:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet beszélgetni normálisan és meghallgatni a másikat,pedig bevallom én az a típus vagyok,aki ezt a vizsgálatot csak úgy tudja elképzelni ha magam döntöttem el,és én választhattam orvost,tehát mint kötelező,vagy iskolai vizsgálat része nem tudom elképzelni.Nekem meg ebből voltak konfliktusaim,hogy leírtam ha valaki parázot,hogy nem kötelezhetik rá és válaszhat orvost,néha mondjuk nem a legjobb módon csináltam.
2014. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De jó hogy ennyire normálisan leírtad az egész folyamatot.
2014. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!