Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérlek olvassátok el! (? )...

Kérlek olvassátok el! (? ) Letapadás, fék, vagy szukulet?

Figyelt kérdés
Tehát: 16 vagyok. Általánosba,2-3 os lehettem, és a szerszám begyulladt. Go pestre, nemtom mar mit csinaltak ott vele, le voltam fogva, meg orditottam is. Arra emlekszem h itthon feher genny jott ki , mert kamillas teaval kellett valamit csinalni. Azután, szinten altalanosba 6-7 es lehettem, nemiszerv vizsgálat volt. Nekem azt mondta a pali hogy letapadás, menjek urologiara.( tudnotok kell hogy nekem senki se mondta el hogy kell tisztitani). De nagyon megilyedtem emiatt, és talán éketem legnagyobb hibalyat kovettem el; nem szoltam a szuleimnek. ( meg mindig nem tudtam hogy kell tisztitani) Abban az evben megint begyulladt, de nem fajt, csak par csepp genny volt. Gondoltam magamba áhh ezt inkabb nem mondom el senkinek. Aztan gimi, megint farokvizsgalat. Otz is azt mondtak hogy letapadas. Most a kérdéseim: Biztos hogy CSAK letapadás, vagy rovid fek is vagy szukulet is lehet csak azt nem latta? Nagyon izgulok, mert mostmar tenyleg elfogom mondani a szuleimnek. Tehat ha ez a doki is letapadast mondott akkor biztos hogy nem rovid frk meg szukulet? :s . Mert amikor hatra akarom huzni egyik alapotba se megy teljesen. Utanaolvastam minap, es ezert merult fel bennem ez a kerdes. OlvStam olyat is hogy este furdes utan huzogatni kell, es ezt ma jezdtem el csinalni, es mivel mondtam h regen begennyesedett, ott a makk kirul ahol le van tapadva feher genny van. Azt nem mondtam hogy kesonero vagyok de nem szamit szerintem. Koszi elore is a valaszokat, rkezetekert bocsi.
2014. febr. 17. 22:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja ed annyi higy NE IRJATOK privát üzenetet !
2014. febr. 17. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak az ékezetekkel van probléma, hanem a helyesírásod is szörnyű. A kérdésedre a választ csak az adhatja meg, aki megnézi a farkadat, mert látatlanban honnan tudjam, hogy rövid-e a féked. Az a fehér cucc a makkod alján lehet egy természetes dzsuva is, amit ezek szerint te nem szoktál kitakarítani, pedig ki kellene. Mindenesetre hozasd magad rendbe, mert gondolom használni is szeretnéd a szerszámot, nem kéne így elhanyagolni, úgyhogy minél hamarabb keress szakembert, nem muszáj a szüleiddel menned, ha őket nem akarod beavatni.
2014. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs 2 es,ha orvosi beavatkozás lenne,műtétre gondolok,akkor bizony ez szülő nélkül nem fog menni,amig a 18 at be nem tölti . Vizsgálatra mehet egyedül is ,még beutaló sem kell .
2014. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem már tettél fel ezzel kapcsolatban kérdést, bár az nem volt ennyire részletes.

Továbbra is azt mondom, hogy ha két orvos is megvizsgált már, akkor valószínűleg tényleg "csak" letapadásod van.

Persze az is kérdés, hogy a suliorvos milyen vizsgálatot végzett el, amiből a letapadást megállapította?

Egyébként ami a fitymád alatt van, az lehet, hogy szmegma (ami nem ugyan az, mint a genny)! Ha viszont tényleg genny lenne, akkor az azért van, mert nem tisztítottad rendesen és begyulladt. A gyulladás pedig okozhat fitymaszűkületet!

Igaziból mindegy, hogy szűkület,letapadás vagy rövid fék, mert mindhármat kezelni kell! Tehát minél hamarabb beszélj a szüleiddel és menjetek orvoshoz!

Mi látatlanban nem tudjuk megállapítani, hogy mi a bajod pontosan, főleg így, hogy még Te sem vagy benne biztos!

2014. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,ha az orvos azt mondta letapadás akkor valószínűleg az van.


A szüleid hibája ha nem tudod hogyan kell tisztálkodni,azt már ovis korban meg kell tanítani a gyerekkel.Ha csak nem én értelmeztem fére a leírtakat.Minden nap a makk mögé kell húzni a fitymát és a fitymát letiszítítani,,megmosni szappannak,néha ilyen fehér kis pontokcsákat láthaszt makkon,ha hátrahúzod az smegma,ha ez nincs letísztitva akkor letapadásod,szükületed,egyéb gyulladásod lehet,alakulhat ki,mert a bacik letapadnak.A heréket is megkell szappannal mosni.Tehát megmosod a makkot és leöblítedd jól vízzel utána,a heréket is megmosod és a péniszed is,de mindegyiket jól lemosod vízzel.


De a későnérőség nem számít.De egyedül is elmehetsz urolugia vizsgálatra,csak telefonon kell időpontot kérni,fiatalkorúként is megvizsgálnak.Letapadásnál az orvos felrántja a letapadt bőrt,vagy kenőcsőt ad rá,amivel a letapadást fel lehet oldani.


Fitymaszükület is lehetne a leírtak alapján,de azt valóban lehet elég fital korban,kádban a fityma hátrahúzogaátsával orvosolni.Pár hónap kell a teljes javuláshoz,a letapadás is enyhe esetben megszüntethető,de minden nap kell kitartóan csinálni és ha repedzene a makk,vagy sebesednek akkor nem szabad tovább folytatni.


A makk körül az tényleg genny?Vagy fehér pontocskákat látsz?Ha pontocskák akkor nem genny,hanem smegma az.


De nyugodtna elmehetsz egyedül is orvoshoz vele,ha sztk-s rendelésre mész,tehát a helyi kórházba akkor ingyen megnéznek.


Hány éves vagy?Beszéltél már otthon róla?Vagy kértél egyedül időpontot az orvostól?De akár a gyerek,háziorvosod is megnézheti.

2014. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!