Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A stressz mennyire tudja...

A stressz mennyire tudja befolyásolni az erekciót?

Figyelt kérdés
Megjegyzem soha nem volt probléma egymás után többször is ment a dolog de amióta sokat idegeskedek, aggódok van úgy hogy a reggeli erekció is elmarad.
2014. ápr. 18. 23:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez lehet személyfüggő, de biztos nem tesz jót, ha szétidegeli magát az ember, olyankor inkább máson jár az esze.
2014. ápr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Stressz? Hajjaj. Nem csak az: depresszió is! Hangulat - ésatöbbi!


Ne aggódj, az erekciód nem fog elmúlni, nem leszel impotens a sok stressztől, de igen: hatással lehet rád.


Tapasztalatból írok. Volt olyan időszakom, amikor "semmilyen" kedvem volt. Nem mondom azt, hogy depressziós voltam, de azt sem, hogy "minden rendben" volt. Egyszerűen szürke, semleges, inkább picit negatívabb irányba forduló hangulatom volt. Kb. annyira, hogy (legjobb emlékezetem szerint) másfél hétig nem volt erekcióm - se reggel, se délben, se este. Egyszer-kétszer megduzzadtam valamiért, de ez a duzzadás nem jutott el a teljes erekcióig. Igen, a hangulat hatással van az emberre, de nem kell aggódnod. Kérdésed "mennyire" részére válaszolva, ha halálra idegeskeded magad, az nem jó. Sem neked, sem a farkadnak. Ne idegeskedj azon, hogy: "Ha idegeskedek, nem lesz erekcióm", mert akkor biztos az őrületbe kergeted magad, és öngyilkos leszel. Ha így is sokat idegeskedsz, legalább ezen ne idegeskedj, hogy az idegesség miatt nincs erekció. Koncentrálj az idegeskedéseidre, és e-miatt ne idegeskedj, lesz erekciód továbbra is, csupán most a stressz megviselt, ennyi.

2014. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szedek gyógyszert is sajnos (frontin0,5) gondolom ez is hatással van rá. Mellesleg én is gyanítom a depressziót de még soha nem voltam ilyen állapotban és eléggé meg is ijesztett hogy nem vagyok a régi de azért hála istennek nem igazán van olyan nap hogy ne lenne merevedés de még sem a régi. De most már azért meg nyugodtam valamilyen szinten :-)
2014. ápr. 19. 01:35
 4/5 anonim válasza:

Nézd: az Ember egy hihetetlen "Szerencsecsomag."


Ha az ember makk egészséges, és egy szép napon bebeszéli magának, hogy: "Én bizony rákos vagyok, rákos vagyok, rákos vagyok..." ziher, hogy előbb-utóbb rákot diagnosztizálnak nála. Ha másért nem, az idegesség kialakulása miatt.


(Ha kicsit el akarunk rugaszkodni a földtől, akkor így fogalmazok: bevonzzák a rosszat...)


Szóval semmiképpen se agyalogj ezen, hogy nincs erekciód, mert annál rosszabb lesz! Nyugodj meg. Elfog múlni ez az időszakod, és minden visszatér a régi kerékvágásba. Most épp olyan időszakodat éled, amikor az erekciódra hatással van a stressz.


(Gyógyszer? Nagyon-nagyon muszáj?)

2014. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos de most olyan helyzetben vagyok hogy igen muszáos még egy ideig gyógyszert szednem. Ugyan nem halnék bele ha nem szedem de most sajnos kell az orvos szerint.
2014. ápr. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!