Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » TB-s körülmetélésnél lehet...

TB-s körülmetélésnél lehet altatást kérni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit kell érte pluszban fizetni?

2014. ápr. 29. 16:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
ezért kéne már végre nálunk is az amerikai lecsapásos módszert alkalmazni, és akkor nincs se cikkcakk se semmi, és egy pillanat az egész. nem értem, az miért nem tud betörni hozzánk is, bár mit is akarok, amikor sok kórházban még laparoszkop sincs ...
2014. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Utolso, teged kellene mar lecsapasos modszerrel eltavolitani olyan helyekrol, ahova bajban levo fiatal sracok jarnak.
2014. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
ja igen, tudom, a babaolaj :) bocs, elfelejtettem ...
2014. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%
Milyen babolaj? Megint megkattantal? Mikor fejezed be a rossz tanacsok osztogatasat?
2014. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%

én nemtom. te emlegetsz mindenféle alternatív módszert, amivel állítólag elkerülhető a metélés, ha pár napig kenegeti vele. nem?

amúgy inkább adnál akkor felvilágosítást a folyamatos cirkusz helyett, ha már annyira tudsz mindent! szóval érthetetlen, amit művelsz. a fiatalokat úgymond meg sokkal inkább te viszed félre ... maradjunk ennyiben. De tudom, te vállalod magad :D

2014. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%

Igen, en vallalom magam, volt mar nem egy eset, hogy talalkoztam valakivel, aki segitseget kert. Es nem azert, hogy nezegessuk egymas peniszet, ahogy te szereted nezegetni a peniszeket a neten, fiatal fiukrol szolo kepsorozatokat, ugyebar.

Es igen, segitettem, sokan ugy gondoljak - jogosan - hogy aki ilyen ugyben tanacsot ad, az jo, ha eloben is elmondja, hogy hitelesnek tunjon a dolog. En hiteles vagyok, te meg nem. Ilyen egyszeru a dolog.

Na szoval, hol irtam a babaolajat? Kezd kinossa valni a szoveged... megint...

2014. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 MiPro ***** válasza:
2014. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%

Jesszusom, mennyire nagyon beteg emberek járnak erre az oldalra. Végignéztem fitymás kérdéseket és minden másodiknál ott volt pár nick, amelyik csak azért van, hogy rábeszéljen mindenkit a teljes körülmetélésre, ahol mindent levágnak, az egész előbőrt.

Ez nem kicsit ijesztő

2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%

15 voltam. Hülye fejjel belementem metélésbe (fitymaszűkület miatt) mai napig bánom, ha lehetne visszacsinálnám az egészet, de sajnos így kell élnem tovább, szex még elmegy, de jobb lenne, ha nem vágták volna le


üdv 20/F

2014. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
jó hát 18 alatt a szülő dönt, na meg a doki. ha muszáj akkor muszáj, de megint csak tudnám, miért olyan hatalmas trauma ez a dolog, és más országokban meg miért tudják ezt teljes természetességgel kezelni ...
2014. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!