Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék?

Rövid fitymafék?

Figyelt kérdés
Eddig abban a gyanuban éltem hogy fitymaszűkületem van, de lehet hogy a fékem rövid? ezt hogyan tudom megállapitani?? valaki segitsen, köszönöm!
2014. máj. 3. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A makk alatt nem tudod a bőrt már tovább húzni,mert a fék feszül,és fájdalmas .
2014. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem fáj,csak olyan furcsa érzés, de nem megy tovább igen, műtét lesz ebből? és ha igen akkor mikor lehet sexelni?:DD
2014. máj. 3. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Először el kellene döntened, hogy amikor hátra szeretnéd húzni, alul a vékony húr szerű bőr vagy inkább a fitymád bőre feszül? Vagy esetleg mindkettő? Mert fitymaszűkületed és rövid féked akár egyszerre is lehet!

Orvoshoz kellene fordulnod, mert bármelyikről is van szó, azt kezelni kellene és mi látatlanban csak tippelni tudunk!

2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha műtét lesz,a műtét milyensége dönti el az időt. Legrosszabb esetben kb 6 hét.
2014. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát volt egy enyhe fikmaszűkületem, de akkor az már megoldódott, a fék lesz itt, ez mennyire befolyásolja a közösülést?
2014. máj. 3. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyiban, hogy szex közben fájhat, feszülhet vagy egy is szakadhat!
2014. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ezt nem lehet tornáztatni vagy valami?
2014. máj. 3. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert attól csak megsérülne vagy elszakadna!
2014. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na basszus, akkor csak a műtét.. vagy reménykedjek hogy nem szakad el sex közben?
2014. máj. 3. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudhatod. De inkább mutasd meg egy orvosnak! Mennyi idős vagy?
2014. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!