Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez körülmetélés vagy nem muszáj?

Ez körülmetélés vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy alaphelyzetben nincs semmi gond, viszont ha teljesen hátrahúzom a fitymám a makk mögé, akkor az egy ilyen gyürűszerűen szorító karikát képez. A probléma több felől van mert olyankor ha ott hátul van akkor a magömlés is fájdalmas ha úgy csinálom, hogy nem húzom le mögé akkor nincs semmi baj. Illetve azt vettem észre, hogy a fitymafék is mintha feszülne, elképzelhető, hogy az a fő probléma, hogy annak a rövidsége miatt nem tud a fityma rendesen hátramenni és azért képez a perem alatt egy gyűrűt?

2014. máj. 15. 02:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
rendes metélésnél egyébként a féket eleve elvágják, azzal kezdik. tehát megoldódik mindkét problémád.
2014. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%

A teljes korulmeteles a legnagyobb kockazattal jaro beavatkozas, nagyon kockazatos. Nekem az egesz eletem kb emiatt rossz, rengeteg penzem is elmegy emiatt, mert probalkozom dolgokkal, de sajnos meg nem tart ott a tudomany, hogy hatekonyan vissza lehessen allitani.

A fitymanak szerepe van, vigyazni kell ra. Az emberek gyakran kerultek veszelybe, bajba azert, mert elhittek, hogy okosabbak lehetnek, mint a termeszet.

Egyik baratnomnek se tetszett a korulmetelt penisz, nekem csak a bajom volt es van belole, ezek a tenyek. Akik meg nem vallaljak az arcukat es itt probalnak mindenkit rabeszelni (tobbezer valaszban, akar meg karacsonykor is, ennyire fontos nekik "segiteni") azok soha nem fogjak vallalni a felelosseget.

Minden mutet vagassal kezdodik es heggel vegzodik.

Az, hogy a tobbsegnek jol sikerul (ugymond), az engem pl nem vigasztal. Fizikai problemak vannak emiatt es ezt senkinek nem kivanom. Kerdezo, vigyazz, kikre hallgatsz, sok itt a troll.

2014. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, de nem tudok egyetérteni.

Azt írta, még fáj is neki! Akkor?


Másrészt pontosan azért kell a lehető legtöbb bőrt eltávolítani (feszesre csinálni), hogy ne legyen később vele gond. Ahol részleges metélést csinálnak, ott ugye be se tölti a metélés a funkcióit, na meg ott valóban jelentkezhetnek gondok. A bnőidet is érdekes körből választod, mert a legtöbb csaj nekem erre így reagált: "én nagyon bukok a metéltekre na meg a higiénia ....". És hát igen, valljuk meg, mintha az se lenne utolsó szempont.

Sebaj, reméljük, a dokija tudja a dolgát, és rendesen, férfiasan metéli, félmunka nem munka.

A maszturbálás is jó kérdés, ugyanis sok helyen pont azért végzik a kamasz fiúkon, hogy ezt felejtsék el egy életre, mert hát ugye a szex az szex VALAKIVEL! Pl ez se utolsó szempont, csak ebben a tabukban teli világban, ezt divatos elhallgatni. Prevenció, problémák elkerülése, higiénia, férfiasság a partner védelme. Nagyjából ennyi szempont szól mellette. Ellene semmi, max az hogy elronthatják, mint bármely más műtétet, ez való igaz. Vakbélműtétbe is haltak már bele, pedig tényleg nem kellett volna!

2014. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

"A teljes korulmeteles a legnagyobb kockazattal jaro beavatkozas, nagyon kockazatos."


mert? ugyan miért lenne az?

2014. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
A körülmetélés egyátalán nem kockázatos beavatkozás. Valóban akkor éri el a hatását, ha az egész fitymát eltávolítják. Végre rajtam kívül más is leírta normálisan, hogy mennyire előnyös, és nem csak a "pórul járt" fickó irogatja a monológját, hogy nem tudja elfogadni magát!
2014. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

Eleg nehez elfogadni a szaraz makkot, a borhidat, az osszenovest, a rossz tapintasu makkot, azt, hogy az oralis szexet nem tudom elvezni stb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Es mi lenne, ha te is fogadnatok el magatokat? (Felteve, ha a 48 es az 55%-os hozzaszolo nem ugyanaz, hat NEM TUDOM)

Sot, tennetek valamit azert, hogy gyogyuljatok. Merthogy amikor valaki evekig irogat embereknek a neten naponta kb, buzdit mindenkit arra, hogy a fitymajat vagassa le, ott szerintem komoly gondok lehetnek a hatterben.

Az orvosok ezt ugy hivjak, hogy akrotomofília (amputáció iránti vonzódás).

El kell menni a megfelelo szakorvoshoz es kezeltetni kell.

Nem pedig hulyesegeket magyarazni, arc nelkul, hiteltelenul.


Senki nem lesz "ferfias" azert, mert levagjak valamijet.

Tenyleg menjetek (vagy inkabb menj) kezelesre. Meglatod, jobb lesz utana.

2014. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

haver nagyon unalmas ám ez így ...

nyilván mindenki egy azon személy, aki nem ellenzi a metélést. ja hogyne. hát nemtom, kinek kellene kezelés ...

De gondolkodsz te egyáltalán? ez a srác is azt írja, hogy egy szoros gyűrűként van neki ott a bőr, és ennyi, most mi a jó istent tehetne? vagy szted nyilván hagyja így, és kész, ez van, amikor pl meg is lehetne oldani a problémát.

2014. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
49%

2014ben lehet megoldast talalni durvabb problemakra is ugy, hogy kozben nem kell tobbezer ideget eltavolitani. Szerintem erted te, hogy mi van, csak jatszod a kis szamarat.

Finoman felhivnam a figyelmedet, hogy nokbol ferfiakat csinalnak es forditva. Nem az okorban elunk es nem a sivatagban. Meg nem olyan helyen, ahol a ferfiva valashoz koze lenne annak, hogy valakirol levagnak vissza nem novo, funkcioval biro testreszeket.

Akarhogy csurod meg csavarod baratom, akarhany neven, akarhanyszaz valaszban, a helyzet az, hogy te akarsz mindenkirol vagatni a maximumot, mikozben nem vallalod magad eloben, en meg azt mondom, amit a tobbseg is akar: meghagyni a leheto legtobbet, hogy tudjon funkcionalni.


Dr Spock rajott, hogy nem kell eroltetni ezt, foleg tomeges meretekben, nem kell okosabbnak lenni, mint a termeszet, mert ugyse vagyunk okosabbak.

De te nyilvan sokkal okosabb vagy, mint Spock, aki ezerfele problemat latott eleteben, pl olyanokat is, mint az en problemaim.


De lenyegtelen, sunyi, bujkalo rossszindulatu emberekkel kar is beszelni, elfecserelt ido.

2014. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
44%

Te tényleg beteg vagy. Mondjuk ezt már régebben megállapítottam, de most már bizonyos. Próbáld elfogadni magad, menj el egy jó terápiás kezelésre, talán az rendbetesz. Keress barátokat, és próbálj szabadulni ettől a témától.


Az orvostudomány 6000 éves gyakorlatát nem fogod tudni megrendíteni a szánalmas eseteddel és akárhányszor írod le, hogy a fitymaszűkület huzogatással és babaolajjal kezelhető, senki nem fogja elhinni. Neked nem is a körülmetéléssel van problémád, hanem valami egészen más baj van: ez a szakember véleménye az írásod alapján.

2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%

Azt hiszem, hogy rolad mar kialakult itt a normalis emberek velemenye. Neked van szukseged kezelesre. Az amputacio-fetisedet kellene kezeltetned, hogy ne legyen olyan keserves az eleted, hogy mindenkinek ezt reklamozod meg karacsonykor is. Nagyon szanalmas.

Az meg foleg, hogy nem vallalod magad, egyertelmuen lebuktat....

Ennyit rolad.

2014. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!