Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fityma fékkel mit lehet...

Rövid fityma fékkel mit lehet csinálni? Nem akarok orvoshoz menni mert nagyon csúnya a műtét után + nem akarom elmondani a szüleimnek 13/f

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 18:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8-as ezt most fityma szűkületre mondod nem? mert nekem a fityma fékem rövid amit elvileg nem lehet nyújtani
2014. máj. 19. 14:48
 12/15 A kérdező kommentje:
ja és esetleg nem tudom megoldani házilag hogy mondjuk elvágom vagy valami??
2014. máj. 19. 14:51
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Fitymaféknél nem működik az a megoldás, de még fitymaszűkületél is elég kérdéses a hatásossága. Orvosi könyvben vagy oldalakon ezért ezzel a módszerrel nem is nagyon fogsz találkozni!

Otthon elvágni eszedbe se jusson! Nem csak azért mert fájdalmas, de még veszélyes is lenne! A fitymafék műtét nem csak egy egyszerű vágást takar! Értsd meg, hogy a rövid fitymaféket házilag nem lehet orvosolni!

Azzal teszed a legjobbat, ha beszélsz a szüleiddel!

2014. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sem a rövid féket, sem a fitymaszűkületet nem lehet házi praktikákkal, babaolajjal, melegvízzel meggyógyítani. Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Ott majd megvizsgálnak, és megmondják, hogy mit kell tenni. Ha műteni kell, az nem lesz csúnya, nyugodj meg. Szerintem sokkal, de sokkal férfiasabb és egészségesebb is!
2014. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
a fitymafékemet már 5-6 napja nyújtom és már most van eredmény..szerintem lehet nyújtani 20F
2014. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!