Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy sem?

Fitymaszűkület vagy sem?

Figyelt kérdés
Hello! 14 éves vagyok, lankadt állapotban teljesen hátrabírom húzni a fitymát, meg akkor kétszer-háromszor is kisebb a faszom. Amikor áll, akkor érdekes. Alapból alig bírok rajta húzni, te maszturbálás közben észrevettem, hogy teljesen hátra is tudna jönni. A makk aljáig lazán elmegy, de félek továbbmenni, mert kiskoromban volt valami leragadás, és az orvos rántott rajta egy nagyot, otthon amikor bekellet kenni valamivel akkor pedig nem bírtam visszahúzni a bőrt,és azóta bennem van ez a rettegés. Szóval szeretném emgkérdezni hogy ez most fitymaszűkület-e vagy sem? Monodm, makk mögé is bírnám csak félek, és msot nagyon megvagyok zavarodva.

2014. máj. 20. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Elvileg nagyon enyhe lehet,de én a "rettegést" látom a háttérben .Majd príviben rád írok .
2014. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is enyhe, vagy a zuhany alatt, melegvízben húzogasd és ha önkielégítesz akkor használj olajat, sima babaolaj is teljesen jó, és csak szép lassan húzd lejjebb, nehogy megsérüljön.
2014. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
rovid fitymafek is okozhat enyhe szukuletet
2014. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak mereven nem tudod hátrahúzni,akkor relatív fitymaszűkületed van! Kiskorodban letapadásod lehetett, azt rántotta fel az orvos. Ez nem ugyan az mint a fitymaszűkület! A letapadás néhány éves korig egy természetes élettani jelenség, a fitymaszűkületet viszont általában a bőr hegesedése okozza! Erőltetni semmiképpen sem szabad (a heges bőr nem rugalmas), mert a fitymád bőre ettől berepedezhet és még jobban összeszűkülhet!

Beszélj a szüleiddel és forduljatok orvoshoz!

2014. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Es lehetoleg olyan orvost keress, amelyik nem akarja levagni az egesz fitymadat, gyors megoldaskent. Nekem pl levagtak, es nem koszonom meg. Vigyazz magadra! Vigyazz, mit mond az orvos, nem csak egy orvos van, altalaban azt mondjak (foleg SZTK-ban, egy 14 evesnek) ami nekik kenyelmes.

Maganorvost keressetek.

2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs 5 ös,de a szülőnek kell keménynek lenni,hisz az ő engedélyével történik minden.Nem kell ehhez magánba menni ,mert ott is azok rendelnek akik az SZTK ban .
2014. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Pedig az orvostudomány mai állása szerint a fitymaszűkület megoldása műtéti, és akkor jársz legjobban, ha a teljes fitymát eltávolítják (körülmetélés). Nem kell ettől idegenkedni, nagyon egészséges, jó dolog és nem csak a férfiak számára előnyös, hanem a partnerüknek is. Légy férfi, beszélj a szüleiddel, és menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre!
2014. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

7-es! Nem kellene lukat beszélni a srácba, az abszolút fitymaszűkületre sem a körülmetélés az egyetlen megoldás!!

Neki pedig valószínűleg nincs komoly problémája!!

Nekem lankadtan sem jött hátra, a fitymaplasztika még is megoldotta, 1 mm-t sem kellett levágni a fitymából ;)


Nem véletlen nőtt az oda ember!!!!

2014. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
8. hozzaszolonak adok igazat
2014. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Ez az 55%os valaszolo evek ota az osszes letezo helyen odairja, hogy a teljes korulmeteles mindenkinek nagyon jo, nem tudom, miert nem megy ez kezelteti magat inkabb, mert ez mar durvan koros, amit csinal.

(akrotomofília: amputáció iránti vonzódás)

En nagyon rosszul jartam a teljes korulmetelessel es sajnos a problemakra, amik vannak, senki nem tud semmit mondani, mert kezelhetetlen. Amikor mar nincs mibol dolgozni, akkor hiaba minden. Ezert kell vigyaznunk mindenunkre.

2014. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!