Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület vagy sem?

Fitymaszűkület vagy sem?

Figyelt kérdés
Hello! 14 éves vagyok, lankadt állapotban teljesen hátrabírom húzni a fitymát, meg akkor kétszer-háromszor is kisebb a faszom. Amikor áll, akkor érdekes. Alapból alig bírok rajta húzni, te maszturbálás közben észrevettem, hogy teljesen hátra is tudna jönni. A makk aljáig lazán elmegy, de félek továbbmenni, mert kiskoromban volt valami leragadás, és az orvos rántott rajta egy nagyot, otthon amikor bekellet kenni valamivel akkor pedig nem bírtam visszahúzni a bőrt,és azóta bennem van ez a rettegés. Szóval szeretném emgkérdezni hogy ez most fitymaszűkület-e vagy sem? Monodm, makk mögé is bírnám csak félek, és msot nagyon megvagyok zavarodva.

2014. máj. 20. 16:36
1 2
 11/15 qweet11 válasza:
nekem is volt .. fájt de évekig elhúztam a dolgot mert gáznak éreztem meg stb.. szólj otthon és megoldják ne félj tőle!!
2014. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na, tegnap csoda történt :D Teljesen merev állapotban is hátra bírtam húzni a fitymámat a makk mögé, meg tovább. Néha olyan érzés, mintha tapadna egy picit a makkhoz a fitymámnak egy kisebb része,ez miért van?
2014. máj. 25. 12:43
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja, és ez csak úgy spontán jött. Egyik maszturbálás alkalmával úgy döntöttem hogy hátrahúzom, akkor picikét nehezebben ment de mostmár elég könnyű:D
2014. máj. 25. 12:47
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

a makk mögé kell tudni a fitymát húzni mind lanakadt és mint merev állapotban ha ez meg van akkor az jó.Tehát a makk mögé kell húznod,onnan nem kell tovább húzni.


Ha maszturbálsz az is hasznos,mert tornáztatva van a fitymád.De meleg vízben néha húzkod hátra a fitymád,ha már merev a péniszed akkor ezt folytasd és akkor tuti nem lesz baj.ha rendszeresen tornáztatod a fitymád akkor idővel mindig könnyebb lesz hátra húzni és nem fog fájni,feszülni,de óvatosan kell csinálni,nem erőltetve,csak ameddig enegdi.



De írjál legközelebb kicsit szebben,itt a fas zomra gondolok.

2014. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
55%-osal vigyázni kell mert mindenkit metélésre akar buzdítani,még akinek nincs is rá szüksége,sokaknak nem tetszik a metélt pénisz látványa,sőt beszólogathatnak,megbámulhatnak és körülmetélés is 4-6 hét mire telejsen meggyógyul.
2014. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!