Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi szexuális (kanos)...

Férfi szexuális (kanos) vágy/ösztön elfolytása, végleg? Akármilyen módszer, megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta fitymaszűkülettel és letapadt fitymafékkel küzdök, elég kellemetlen. Igen, ez orvosolható, de az körülmetélés jár, meg kellemetlen orvosi beavatkozással, amit hát mondjuk ki, senki sem szeretne átélni. Mivel nem akarom, hogy blankolt f@szú legyek, ezért nem vállalom be ezt a beavatkozást. De sajnos 21 évesen a tesztó kicsit dolgozik bennem. Nos erre szeretnék némi tanácsot kérni hogy, hogyan lehet ezt elfolytani, vagy kiiktatni? A kérdés komoly. Előre is köszönöm. 21/F X Polgár
2009. dec. 31. 00:29
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Megint csak magamat tudom ismételni, pont úgy ahogy te is! Én kérdeztem valamit, elég lett volna ha azt mondod "hülye vagy..." (lásd: ahogy sokan mások is tették) NEM... erre te itt beírsz egy komplett esettanulmányt. Komolyan... Tényleg... értékelem, és jól esik hogy segíteni akar(tok)sz, tényleg köszönöm, de akinek nincs ilyen gondja az sose tudja meg milyen, csak sötétben tapogatózik. Amúgy tényleg nem vagyok depresszív fajta...mint már mondottam semmibe nem szenvedek hiányt... boldog vagyok így is. És hogy mi történt az orvosnál annak idején... hosszú történet... De hidd el nincs jelentősége, a lényegen nem változtat. Meg igazából összességébe más dolog is közrejátszik abban hogy miért nem akarok orvoshoz menni,és megcsináltatni... bonyolult dolog ez, inkább hagyjuk is. Köszönöm a segítséget mégegyszer.
2010. jan. 2. 15:13
 22/49 A kérdező kommentje:
15:01-nek! Figyelj... én büszke vagyok arra, hogy nem fogyasztok alkoholt SOSE, nem dohányzom, nem drogozok... ellenben keményen edzek, keményen diétázok, egyszerűen próbálok valahogy kinézni.. Szóval engem ne próbálj meggyőzni hogy ha leiszom magam és jól beszívok akkor mennyire jó lesz nekem... Mert ez a felfogás az igaz menekülés...
2010. jan. 2. 15:18
 23/49 anonim ***** válasza:

Már bocs, de sztem AZ A MENEKÜLÉS, HOGY itt különböző KIFOGÁSOKAT KERESEL, HOGY NE KELLJEN VÁLASZOLNOD, arra, hogy mi a baj. Először jössz a dokival, hogy hosszú történet, másodszor már azt is kitalálod...:


"Meg (<<KIFOGÁS!) igazából összességébe más dolog is közrejátszik abban hogy miért nem akarok orvoshoz menni,és megcsináltatni... bonyolult dolog ez, inkább hagyjuk is." ˙ ˙ ˙(igazad van...úúúgysem lehet rajtad segíteni...ha ilyen negatívan állsz hozzá...)


NE HAGYJUK!!! TE ANNÁL ÉRTÉKESEBB EMBER VAGY, MINTHOGY ITT NYÁMNYILÁSKODJ, ÉS KÉRESD MAGAD!


NEM HÜLYE VAGY TE, HANEM BÁTORTALAN!


BESZÉLJ A PROBLÉMÁDRÓL, ITT ÉS MOST! Időnk mint a tenger... és ne kösd az ebet a karóhoz! Honnan veszed, hogy amit én ajánlanék segítségül, az nem oldaná meg a gondodat? Még meg sem hallgattál...!

Honnan veszed azt, hogy nem tudnék rajtad segíteni? Mi erre a bizonyítékod??


Azt meg ne bizonygasd, hogy nem vagy DEPRESSZÍV, mert nagyon jól látszik, hogy AZ VAGY, hiszen egy ILYEN EGYSZERŰ PROBLÉMÁVAL IS KÉPTELEN VAGY SZEMBENÉZNI, inkább azt mondod...

"...bonyolult dolog ez, inkább hagyjuk is."

Akkor mi a franznak edzel, ha nem akarsz csajozni? Ne etessél már!


TESSÉK ELMONDANI, mi miatt nem akarsz orvoshoz menni, és MIK AZOK Az egyéb DOLGOK, amiket kifogásként használsz, hogy aztán visszazárkózz a magad szomorú, beletörődő, mélabús várába!??!


Nem a kifogásaidra vagyok kíváncsi, hanem a valós okokra!

Szóval?? mi történt a dokinál?? (Van időnk bőven...)


EE

2010. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

15:01 vagyok.


Azt mondtad hogy gyúrsz és jól akarsz kinézni... Miért akarsz jól kinézni? Ha nem akarsz barátnőt, akkor meg minek jól kinézni? :D Ezt nem értem

2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
A gyúrás nem a csajokról szól... csajokat ne keverjük ebbe bele... magamért edzek, magamnak akarok megfelelni!
2010. jan. 2. 18:46
 26/49 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Menj már be egy urológushoz és 20 perc alatt elfelejted amit ide írtál! Nem halsz bele a körülmetélésbe! Vkinek az agyát műtik, meg a szívét és nem visszakozik! Akármilyen kellemetlenséged volt, azért nem kell ilyeneket csinálnod ez miatt! Manapság számtalan ember körül van metélve és senki se veti meg őket! A letapadt fityma és a fitymaszűkület rettentően gyakori probléma, szóval nem vagy vele egyedül! Ha az orvos miatt volt kellemetlen, vagy méretproblémák vannak, akkor meg orvost kell váltani és a réginek jól beolvasni! De ne dőljön már össze a világ ilyenek miatt! Ne csinálj hülyeséget, nehogy később megbánd a tetteidet!

Tudom nem a kérdésre adtam választ, de beléd látok!

2010. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Hát ezt mondom én is...! De nem akar nekem hinni a srác...!


Az meg, hogy NEM a csajokért GYÚRSZ, hanem MAGADNAK, az meg azért hülyeség, mert MAGADÉRT ENNYIT KÉPTELEN VAGY MEGTENNI, HOGY A PROBLÉMA OKÁT SZÜNTETED MEG!


Ne etess már hü'lyeséggel, megint csak a hü'lye kifogásokat keresed... így képtelenség segíteni neked, mert mindenfélét kitalálsz, hogy megúszhass egy egyszerű választ, aminek a kérdését CSAK A TE ÉRDEKEDBEN TETTEM FEL! De ezt te még mindig nem hiszed el, helyette magyarázkodsz meg önsajnálkozol!

Akkor nem értem... A kérdést is minek tetted fel? Elvileg segítséget akartál kérni...Akkor most miért nem fogadod el? Ennyire NEM AKAROD MEGOLDANI A PROBLÉMÁDAT?


Majd írj rám priviben, ha végre észhez tértél, mert így csak súlyosbodni fog a depressziód, amiben vagy, hiába is tagadod.



KEDVES HOZZÁSZÓLÓK!


Ti meg HAGYJÁTOK! HA EZ A SRÁC van olyan buta, hogy NEM AKAR MEGGYÓGYULNI és rám sem hallgat, nekem sem sikerül meggyőznöm, TI SEM FOGJÁTOK tudni MEGGYŐZNI!


Hagyni kell, mert AZT AKARJA, HOGY SAJNÁLJÁK, de ha még itt istápoljuk egy darabig, annak semmi eredménye sem lesz!


NE GYŐZKÖDJÉTEK TOVÁBB!!! NINCS ÉRTELME!!!

Önfejű és makacs, nem gondol saját magára, csak kifogásokat keres az elkerülhetetlenre... (az edzés csak kamu).



Kedves Kérdező!


Bár lehet hogy azt hiszed, hogy én az ellenséged vagyok, remélem idővel belátod majd, mekkora szamár voltál, mert nem hallgattál rám. A saját csökönyösséged előbb-utóbb megtaníttatja veled, hogy hogy nem lehet a szél ellen csalánra pisilni.

Ha netán majd egyszer belátod, hogy mégis nekem volt igazam, nyugodtan írj rám priviben. Nem fogom az orrod alá dörgölni.

Vigyázz magadra, és ne csinálj ennél nagyobb hülyeséget, mint amit a kérdésed tükröz!


Most már elérted, hogy sajnáljalak, akárcsak épeszű embertársaink is. Gratulálok. Büszke lehetsz magadra, mert győzött megint az ostobaság(od).



Üdv: EE

2010. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Hogy most gyúrok vagy sem... nem neked fogom bizonygatni elhiheted... A másik meg az, hogy lejáratsz itt mindenki előtt elég moslék dolognak tartom. Na de sebaj. Elakartam küldeni privi-ben a teljes történetet de így már nem fogom.
2010. jan. 2. 19:59
 29/49 anonim ***** válasza:
Jaj te srác!!!Össze vagy te zavarodva egy kicsit!Most jól figyelj rám és kérlek ne nevess ki! Évek óta pánik betegséggel küzdöm. És tudod miért nem mertem elmenni pszichiáterhez, mert nagyon sok "jó tanácsot" kaptam, és azt mind elhittem. Három évi kínszenvedés után végre rászántam magamat, és hálát adok saját magamnak az orvosomnak, hogy kihúzott a legmélyebb gödörből, ami már csak a pokolba vitt volna. Nagyon ajánlom neked a te probémáddal vágj bele az útnak, és egy igazi speckó szakorvost keress fel, ne pedig kontárokat. Meglásd megváltozik az egész életed, és boldog leszel.
2010. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Sok okos ember van ám itt látom... De én nem vagyok pánikbeteg, nincs üldözési mániám, nem vagyok depressziós, nem vágom az ereimet, nem lövöldözök az ablakon. Én még soha nem kapartam a falat bánatomban hogy "jaj nincs csajom mi lesz" "jaj 21 éves vagyok, és nem voltam még nővel" "jaj mi lesz így velem"... érted. Rajtam nem jelentkeznek ilyen tünetek, akármilyen hihetetlen. Ha ilyen bajom lenne hidd el simán elmennék orvoshoz, vagy ha életbevágó beavatkozásra lenne szükség, de ezzel a "bajommal" nem kell egyből fejvesztve orvoshoz rohanni. Feltettem egy roppant egyszerű kérdést, roppant egyszerű válasz miatt... volt akitől kaptam és sajnos volt akitől egy nagyon bonyolult önértékelő tanulmányt. És azt nem értem miért nem lehet erre válaszolni.
2010. jan. 2. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!