Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi szexuális (kanos)...

Férfi szexuális (kanos) vágy/ösztön elfolytása, végleg? Akármilyen módszer, megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta fitymaszűkülettel és letapadt fitymafékkel küzdök, elég kellemetlen. Igen, ez orvosolható, de az körülmetélés jár, meg kellemetlen orvosi beavatkozással, amit hát mondjuk ki, senki sem szeretne átélni. Mivel nem akarom, hogy blankolt f@szú legyek, ezért nem vállalom be ezt a beavatkozást. De sajnos 21 évesen a tesztó kicsit dolgozik bennem. Nos erre szeretnék némi tanácsot kérni hogy, hogyan lehet ezt elfolytani, vagy kiiktatni? A kérdés komoly. Előre is köszönöm. 21/F X Polgár
2009. dec. 31. 00:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Nézd srác!


Ha úgy érzed, hogy lejáratódott szavad hitelessége - félre ne érts - az azért van, mert túl sokáig kifogásokat kerestél, és a keresztkérdésekbe belezavarodtál. Nekem egy percre sem állt szándékomban lejáratni tégedet, azt azonban neked is meg kell értened, hogy elértél egy olyan határpontot, amikor már tényleg eltűnődtem, hogy te most tényleg segítséget vársz, vagy csak a bolondját járatod velem ill. mindenkivel azzal hogy kifogásokat kerestél egyenes és őszinte válasz helyett.

Most ebben a pillanatban te is átérezhetted, hogy a bizalom mennyire múlandó és egyben kétoldalú dolog. Ahogy én megvontam tőled a bizalmat, úgy vontad meg tőlem is.

Mérges pedig nem a vélt lejáratás miatt vagy, hanem azért, mert én visszavontam a bizalmamat, amivel eddig támogattalak,és ezt a köz nevében tettem. Téged pedig főleg ez utóbbi zavar. Voltaképpen ez azt jelenti, hogy eljátszottad a sok kifogással a köz bizalmát, ugyanis ha visszanézed a hozzászólásokat, láthatod, hogy a 90%-ban az én véleményemet igazolják, vagyis, a gyógyszer szedését majdnem mindenki elítéli. Nincs igazam?



A te eseted kísértetiesen hasonlít egyik menőző spanom esetére, akire alapból jellemző volt a nagyképűség, márkás szerkó, mások leápolása...stb. Félévnyi mosolyszünet és bizalomvesztés után, pont egy évvel ezelőtt karácsonykor SMS-ben kért tőlem bocsánatot, majd kért tőlem személyes találkozási időpontot. Ez úgy 3x történt meg. Ő azonban egyikre sem jött el. Nem adtam neki újat, ő kifakadt először, majd könyörgött még időpontért. (A te eseted most pont itt tart.) Erre az időpontra vagy félórás késéssel jött el, de végre eljött. Mivel köt a titoktartás, csak annyit mondok, hogy nagyon 1xűen, megfelelő hozzáállással minden gond nélkül orvosol6ó problémája volt, nagyon intim helyen a két lába között, és nagyon szégyellte ezt. Társainak azért nem szólt, mert cikinek érezte. És azért valljuk be, egy ennyire mély intim probléma csak azon buta emberek számára ciki, akik nem tudnak mit kezdeni vele, uakkor azt is hiszik, hogy ővelük ugyanaz nem történ7 meg.



Valahol örülök, hogy most kikeltél magadból és kiálltál magadért, mert úgy vélem végre sikerült rájönnöd arra, hogy nekem és a többi hozzászólónak nincs, neked azonban van veszítenivalód. Éppen ezért kapsz még egy esélyt tőlem az együttműködésre. Ha eljátszod, ne engemet okolj, mert nem én hagytam elszalasztani!

Ha úgy érzed, hogy már nem bízol bennem, természetesen ez ellen nem tudok mit tenni, sajnálattal tudomásul veszem, de a lelkiismeretem továbbra is tisztának érzem, mivel úgy glom mindvégig melletted álltam, akkor is, ha te nem így éreztél.

Ha szeretnél magadon, bizalmi alapon, barátilag könnyíteni, az ajánlatom, hogy segítek neked még mindig érvényes, és szívesen segítek neked, amennyiben még akarod, hogy segítsek. Ebben az esetben várom a történetedet, mert tényleg szeretném a problémádat megérteni.


Persze, csak ha úgy gondolod...



Üdv: EE

2010. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Lehet, nem kéne riogatni feleslegesen TELJES körülmetéléssel... barmok...
2010. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Persze, ha duzzogsz, nekem az is jó... nekem édesmind1...

...ennél nagyobb esélyt a helyes megoldásra nem kapsz...


EE

2010. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

@ 16:07-esnek...


Miért ír ki ide valaki kérdést, saját bajával kapcsolatban, ha nem akar segítséget? (Alapdolog, hogy aki vmit nem tud, az megkérdezi...magyarul...segítséget kér a másiktól. Szóval??)


Sztem olvasd vissza az eddigieket, mert a válaszod tükrözi, hogy naggyon nem vagy képben a sztorival.

Itt pozitív hozzáállással és ép gondolkodással próbálnánk ennek a srácnak segíteni, közben mindenki azt forszírozza, hogy NEM BIZTOS, HOGY TELJES KÖRÜLMETÉLÉSre van szükség, de a srác makacs, senkire nem hallgat (megjegyzés: Rám se, pedig mindvégig mellé próbáltam állni, támogatni, de hiába, mert a kifogásaival csak a saját közmegítélésén rontott, és) ő csak az egyébként ostoba kérdéséhez ragaszkodik, vagyis ahhoz, hogy MILYEN MÉRGEKKEL TUDNÁ LELOHASZTANI a fütykösét, hogy az ne feszítse a fájó fitymáját, meg a letapadt fékjét!?


Ugyanakkor, ha tényleg edzene, sportolna, nagyon jól tudná, hogy a doppingszerek milyen károsak az egészségre, és nem keresne ehhez hasonló módszereket, amivel NEM A PROBLÉMA OKÁT SZÜNTETNÉ MEG, HANEM CSAK FELSZÍNESEN KEZELNÉ MAGÁT. Arról nem is beszélve, hogy ha az ANDOCUR-nak csak egy mellékhatása az ÁTMENETI impotencia, nem biztos, hogy bekövetkezik,ő meg azt az egy sort látja csak maga előtt, mint vmi végcélt.


A sok kifogás után végre sikerült elérni, hogy végre nyisson felénk, akik ténylegesen segíteni akarunk neki, és emiatt kapott még egy esélyt, hogy együttműködjön, de nagyon nem úgy néz ki, mint aki annyira szeretné, hogy megbízzanak benne, márpedig a bizalom múlandó dolog, ezt te is tudod.

Mi elhatároztuk hogy segítünk neki, ő nem kér belőle, csak azt a hü'lye kérdést bámulja maga előtt, amivel csak megöli magát. Abban pedig mi nem fogunk asszisztálni neki. Érted?


Üdv: EE

2010. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

1.) Íme egy idézet tőle: 3. oldal legteteje: 15:18-kor írta:


"én büszke vagyok arra, hogy nem fogyasztok alkoholt SOSE, nem dohányzom, nem drogozok... ellenben keményen edzek, keményen diétázok, egyszerűen próbálok valahogy kinézni..."

-- Ha vki nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, sportol, egészséges életmódot él, miért akar gyógyszerekkel ennyire invazívan beavatkozni a testébe? _ (Jómagam is sportolok, emellett egészségügyis vagyok, ezért is furcsa...)


2.) 18:46-kor írta: "A gyúrás nem a csajokról szól..."

-- Akkor miről?

2010. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

16:42-esnek...

Első, semmilyen gyógyszert nem szedtem még be, a gyógyszer is csak egy választható opció amit más hozzászóló ajánlott (ellentétbe veletek ő nem kezdett el mindenféle okoskodásba belemenni).

Második, a gyúrás, az edzés azért nem a csajokról szól, mert magadnak kell megfelelni, nem másnak, aki meg a csajok miatt gyúr az látszat/divat ember ember. ennyi a véleményem erre.

EE-nek: A történetemet illetően meg hidd el hogy elég komoly. Megvan az okom amiért nem megyek orvoshoz.

2010. jan. 3. 17:46
 37/49 anonim ***** válasza:

De figyelj!


Itt nem arról van szó, hogy te most bevetted-e azt a gyógyszert vagy sem, de bevallom, amikor olvastam itt a hozzászólásokat, nekem is úgy tűnt, hogy inkább arra hajlasz, hogy beszedd azt a gyógyszert. Így már nem is csodálkozom azon, hogy minden "okoskodó" le akart téged beszélni, és "okoskodott". Én is azt hittem, hogy be akarod venni azt, ahogy ők is, mert elhitetted velünk. Pláne azok után, hogy az olvastam fent a zöld mezőben, ahol kifejted a kérdésedet, hogy el akarod fojtani a nemi vágyadat. Csodálkozol, hogy ezek után mindenki neked esett? Mert én nem, és azon sem, hogy most úgy érzed senki nem ért meg, de azért lásd be, hogy te se segítettél hozzá senkit ahhoz, hogy jobban megértsen téged. Ha őszintén elmondanád, hogy mi történt az orvosnál, ami miatt nem akarsz visszamenni, és elvégeztetni a műtétet, akkor 100%, hogy az "okoskodók" is jobban megértenének Téged. Csak ahhoz, meg kellene nyílnod...


A másik...

Mégis, te hogyan szeretnéd megoldani ezt a problémádat, amitől szenvedsz? Eddig mit csináltál, és hogyan gondolod? Szerinted mi a megoldást?

2010. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

16:29-esnek:



Attol felek, hogy te is a korulmetelesparti kis banda tagja lehetsz, tudod, a baratomnak teljes korulmetelest ajanlottak az orvosok es azota minden napunkat bearnyekolja ez, meg mielott agymenes indulna, tisztazzuk a TENYEKET.



Teljes korulmeteles egy BARBARSAG.

Arrol szol, hogy megjeloljenek egy embert, nem arrol, hogy segitsenek barmilyen bajon.


Mert, ha szukulet van.... akkor lehet tagitani kremekkel....

Ha az se jon ossze, akkor lehet bemetszest kerni, ha az is keves, akkor lehet plasztikazni (ha nagy szaktekintely vagy, akkor biztos ismered a dolgot) ha meg tenyleg minden kotel szakad, akkor letezik a reszleges meteles.


Ez utobbinal valamennyi mindenkeppen megmarad a fitymabol.

Persze, az orvosnak nem annyira laza, mint egy gyors korulmeteles.


Csak tudod, torott labat se szokas levagni, legalabbis civilizalt helyen nem.

Csak, a tenyek, a tenyek, annal kell maradni...



Miert ne feljen az orvosoktol a srac? A baratom napi szinten szenved az orvos altal utobb is megfelelonek tartott modszer miatt. Ez lenne a tiszteletremelto? Ez nem segitseg, hanem meg nagyobb baj okozasa. Mar bocs, ezek a tenyek.

2010. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

@ Kedves 15:59-es, előző hozzászóló!


Legyél szíves és vedd a fáradságot, lapozz a 2. oldalra és olvasd el először a lap tetején lévő 1., majd a 4. hozzászólást, majd gondold meg még1x mi az amit te ide leírtál. Ha nem érted, mit akarok mondani, akkor olvasd el a 4. hozzászólást, főleg a két köszönés utáni 2. bekezdést "Részmegoldás?" kezdettel, és írd le ide, hogy szted meik oldalon állok!? De alegjobban azt tennéd, hogy még1xis elolvasod alaposabban ezt az egész történetet az 1. oldaltól kezdve, hogy értsd is mi itt a gond, mert a hozzászólásodból ítélve sztem f*ngod nincs, már bocs.


Arról meg vki feltesz egy ép ésszel nem megválaszol6ó kérdést, majd elhiteti mindenkivel, hogy gyógyszerezni akarja magát...közben mégsem... Itt a kulcs az orvosi látogatáskor átélt rossz élmény, de a srác mindig kerülte ezt a témát, majd elhúzta mézes madzagként, miután meguntuk a játszadozását. Én szerettem volna komoly szándékkal segíteni, (még most is szeretnék) de csak olyannak lehet, aki együttműködik, és őszinte, mert CSAK AKKOR LEHET MEGOLDANI EGY PROBLÉMÁT, HA ISMERJÜK AZ OKOKAT, de a srác amikor végre kikelt magából, akkor dobta be, hogy elmondja (de mégsem).



** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Azt most már sikerült megértenem, hála az uccsó kirohanásának (kommentjének), hogy se nem akar orvoshoz menni a kellemetlen élménye miatt, -- amit még mindig nem hajlandó elárulni nekünk, hogy micsoda, -- se nem szeretné gyógyszerezni magát.


Okés, de akkor hogyan képzeli el a saját helyzetének javítását, megoldását?


Mert elfojtani a nemi vágyát nem fogja tudni, ehhez hiába is vár hozzászólásokat, sztem ebben mindenki egyetért velem.


Most már sajnálom a srácot, mert indulatai által vezérelve továbbra is azt hiszi, küzdeni akarunk vele. Akkor hadd higgye...mi úgyis tudjuk, hogy nem így van...



A kérdezőnek pedig UTOLJÁRA azt üzenem, -- hogy örülhess(en), mert végleg leszállok róla(d) innentől... -- meggyógyulni KIZÁRÓLAG akkor fogsz, HA HAJLANDÓ LESZEL ELMONDANI, mi történt az orvosnál, ugyanis az hogy "hidd el komoly okom van rá, az kevés."


*** M I _ A Z _ A Z _ O K ? ***

EZT kéne végre tisztázni!


Priviben megtalálsz, én e kérdéshez többet nem írok...


Üdv: EE

2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Még egy legutolsó hozzáfűznivaló, azt' tényleg hagylak:


Ha eddig is nem érdekelt volna, hogy mi a bajod, mi van veled, már az első kifogásaidtól, ill. kirohanásaidtól kezdve nem foglalkoztam volna VELED, nem ajánlottam vna fel a segítségem, és nem baromira nem érdekelt vna, hogy mi van veled, hanem hagytalak vna, hadd őrlődj a problémáddal! És 1x sem mondtam el a megoldással kapcsolatos véleményemet, mert nem kérdeztél meg, (CSAK ennyi volt a feltétele!) ugyanis téged túlságosan, mond6ni lassan megszállottan lefoglal(t) a képtelen "kérdés"-ed, a véleményemre nem voltál kíváncsi, ahogy máséra sem, szóval az eleve cáfol6ó, hogy rá akartalak volna venni a TELJES körülmetélésre.


Engem egyetlen dolog érdekelt volna, mielőtt elmondom a megoldási javaslatomat, ami le7 neked is jobb lett volna:

Ha elmondod: "MI VOLT AZ ORVOSNÁL?"... ugyanis OTT A BIBI!



Nah, most már tényleg hagylak!

Mások örülnének, ha vki ilyen kitartóan odafigyelne rájuk, próbálna segíteni nekik lelki bajaikban, de te úgy látszik ezt képtelen vagy értékelni, ezen felül hiába tépem itt a számat, nekem úgysem hiszel...

Csá! És vigyázz magadra.


EE

2010. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!