Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi szexuális (kanos)...

Férfi szexuális (kanos) vágy/ösztön elfolytása, végleg? Akármilyen módszer, megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta fitymaszűkülettel és letapadt fitymafékkel küzdök, elég kellemetlen. Igen, ez orvosolható, de az körülmetélés jár, meg kellemetlen orvosi beavatkozással, amit hát mondjuk ki, senki sem szeretne átélni. Mivel nem akarom, hogy blankolt f@szú legyek, ezért nem vállalom be ezt a beavatkozást. De sajnos 21 évesen a tesztó kicsit dolgozik bennem. Nos erre szeretnék némi tanácsot kérni hogy, hogyan lehet ezt elfolytani, vagy kiiktatni? A kérdés komoly. Előre is köszönöm. 21/F X Polgár
2009. dec. 31. 00:29
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
A kérés tárgytalanná vált! Köszönöm.
2010. jan. 4. 20:22
 42/49 mimcsii ***** válasza:

Azt meg lehet tudni,hogy mi lett a vége a "történetnek"?

20/L

2010. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Szerinted mi lett a vége? Szerinted mi az optimális befejezés? (kérdésre, kérdéssel nem illik tudom)
2010. jan. 25. 10:44
 44/49 anonim ***** válasza:

Íme egy pozitív példa:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ő is félt...

EE

2010. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Nekem már megvan a tökéletes testi, lelki harmóniám. Egy cseppet sem zavar a gondom. Megtanultam kezelni, ezzel együtt élni kész. Ja, és nem történt gyógyszeres beavatkozás. Naturálba megvan oldva a dolog.
2010. jan. 26. 16:19
 46/49 mimcsii ***** válasza:

Feltettem egy normális kérdést.

Nem értem,miért nem lehet rá választ adni?

Igaz, lehet h nem tanították meg neked, hogy ez a normális emberi viselkedés,s hogy kérdésre kérdéssel nem felelünk....


MM

2010. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Igazad van... nem szép dolog! Figyelj, semmi nem lett a történet vége, semmi. Mármint a konkrét problémával semmi, magam felé meg, már mondtam, megbékéltem vele. ennyi.
2010. jan. 27. 21:20
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommnenteket.

A blankolt (hopp, a trágárságszűrő...) nem kevesebb teljes társainál, nem ezen múlik. (Sőt, nem is a méreten!)

Az orvostársadalom jelentős része egy idő után léleknélkülivé válik. Van kivétel. Kívánom, hogy találd meg! Ne add fel! Fiatal vagy.

És igen, nem minden a szex. El lehet nyomni pótcselekvésekkel. Mint pl. a gyúrás.

Drukkolok neked akkor is, ha azt hiszed, már megoldottad.

2010. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Üdv, kedves kérdező!

Történt-e azóta valami változás a problémádat illetően, és ha igen, mi?

2022. szept. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!