Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a iskolába történő...

Mi ez a iskolába történő pénisz vizsgálat duma? Általánosban tettek rá egyszer kísérletet de senki nem nézetette meg, szakiskolába meg nem nézték.

Figyelt kérdés

Az iskolába amilyen srácok jártak,meg járnak rá is döntenék az asztalt a dokira.:-)Nem hinném aki festőnek,asztalosnak,informatikusnak stb vagy bármi másnak tanul ott a farkad állapota lenne a meghatározó tényező hogy megfelelsz a szakmába:-)

Mi ez az egész?

Meg para?

Nem kényszeríthet rá senki,nem csinálod meg azt ennyi,ha meg igen a te dolgod.


2014. máj. 31. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
72%
Oké, nekem ebből ennyi elég - nem akarom tovább olvasni a sok össze-vissza dumát. Nemi fejlettség vizsgálatáról írnak, abba beletartozik. Ha nem tetszik, akkor beszéld meg az iskola orvosával aki a vizsgálatot csinálja és kész.
2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Sperseus sok igazság van amit írsz,nők sem a munkaorvosukhoz mennek nemi vizsgálatra,meg lányokat sem nézegetnek suliba odalenn,nem tum miről dumálnak ezek.

Mindenkinek joga van hogy rendelkezenek maguk felett.A nők a lányuk vizsgálatát sem bizzák bárkire meg nem viszik akármikor,szakorvoshoz,gyerekhez viszik,fiúnál is van ám ilyen.

2014. máj. 31. 19:50
 33/64 A kérdező kommentje:
Nemi fejlettség vizsgálata szószerint azt jelenti hogy nemileg mennyire vagy fejlett,nem azt jelenti hogy nemileg beteg vagy?Az nemibetegség kiszűrése lenne.Lányoknál sem nézik,mét lenne más a lány.
2014. máj. 31. 19:52
 34/64 anonim ***** válasza:
72%

Nem akartam leírni, de le kell: ne legyél már ostoba! Mert most nagyon az vagy, okosabb lenne ettől az úttól jó irányba eltérni.

Kevesebb önérzet és több ész kellene, Mr. Zsúrpubi.

2014. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

há nem is hagynám,meg a többiek sem,mi köze hozzá,ha meg akarom nézetni akkor ott a szakorvos.Mondtam apánál,tesómnál,nővéremnél,unokatesómnál pedig más megyében lakik sem volt ez.

Más a véleményem és nem én vagyok egyedül,ha ez így lenne nem tennék fel olyan sokan a hasonló kérdéseket.

2014. máj. 31. 20:12
 36/64 A kérdező kommentje:

Az az eszetlen aki nem mer magáért kiállni,és bárki bármit mond megteszi még ha nem is tartja helyesnek!

Nem tartok rossz úton,mivel amirő írsz az fitymaszükületi vizsgálat,semmi más,az meg nincs az esetembe,azt mindeki észre veszi magán.Mást nem néznek és még azt sem szakorvos teszi.Hidd csak el ha valami van akkor elmegyek,de egyből szakorvoshoz.

2014. máj. 31. 20:15
 37/64 A kérdező kommentje:
Az nem ész ha valaki mindent csak elvisel és nem tesz semmit.Sok betegség van ám és az nem fiatalokat veszélyezteti,még sincs kényszer szűrés ám náluk.Az ész ha valami gond van nem ülsz el rajta hanem elmész szakorvoshoz.
2014. máj. 31. 20:17
 38/64 A kérdező kommentje:

Az alapvető vizsgálatba számomra a nemiszerv vizsgálat nem tartozik,ha annyira alapvető lenne akkor a dolgozó embereknél a munkaorvos is elvégezné.

A jogokról csak ennyit.Hol alapvető hogy a végén a brédet fogdosák?Ha ez alapvető akkor a csajokat meg totál nude üzemmódban néznék?

Nekem nem alapvető a teljesen nude üzemmód,és szerintem senkinek sem.

2014. máj. 31. 20:23
 39/64 A kérdező kommentje:
kösz a privit én is így látom
2014. máj. 31. 20:28
 40/64 anonim ***** válasza:

Itt van még egy oldal:

[link]

Olvasd el az

iskolaorvosi vizsgálat #2282

és

iskolaorvosi vizsgálat 2 #2292

című kérdéseket!

2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!