Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a iskolába történő...

Mi ez a iskolába történő pénisz vizsgálat duma? Általánosban tettek rá egyszer kísérletet de senki nem nézetette meg, szakiskolába meg nem nézték.

Figyelt kérdés

Az iskolába amilyen srácok jártak,meg járnak rá is döntenék az asztalt a dokira.:-)Nem hinném aki festőnek,asztalosnak,informatikusnak stb vagy bármi másnak tanul ott a farkad állapota lenne a meghatározó tényező hogy megfelelsz a szakmába:-)

Mi ez az egész?

Meg para?

Nem kényszeríthet rá senki,nem csinálod meg azt ennyi,ha meg igen a te dolgod.


2014. máj. 31. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Kösz a privit megkaptam,igazad van,én is így látom,nem tudok privibe válaszolni rá,mert más nick nevéről írok most.De már más is írt hogy sok igazság van amit írtam,de ha meg kiírják más egü.-i kérdéshez kell írniuk,mert okoskodnak,persze olyanok akik nem érintettek és akik meg azonos véleményen vannak azokkal meg veszekedni akarnak.XD
2014. jún. 1. 06:24
 42/64 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el a 15 és 16 oldalt is,nem szabad a gyereket megvizsgálni ha nincs mefelelő intimitás,tehát akkor el kell hagyni a vizsgálatot,tehát más gyerek előtt sem szabad vizsgálni,nem szabadna pucéron vizsgálni,intimitást meg kell adni és a gyerek megtagadhatja a vizsgálatot ezek is le vannak írva.


De ez csak egy sima hozzászólás és nincs továbbra sem feltüntetve a fiatal joga sehol sem,hogy ő mit tehet és leírva hogy erről a gyerek kapnak tájékoztatást!

2014. jún. 1. 06:30
 43/64 A kérdező kommentje:

21/42 Agent írására annyit reagálnék a katonák felnőtt,nagykorú férfiak voltak most meg a csoportos vizsgálatot gyerekeken végzik.

Felnőtt és gyerek,kamasz között igen nagy a különbség.Ahogy egy bemásolt linkbe az anyuka írta mint valami fegyenctelep,az ő szavait használnám,mert valóban fegyenceket szoktak csoportban pucéron vizsgálni.

2014. jún. 1. 06:33
 44/64 A kérdező kommentje:

21 oldalt olvasd el ott meg azt írja a doki nő hogy intim vizsgálatot az iskola orvosnak nem kell elvégeznie,derékig kell a fiúknak levetkőzni,lányoknak a melltartó sem szükséges levenni.

Látom itt valami jó hosszú lavina volt ebből.De egy ismerősőm meg más ilyen orvoshoz írt és az is azt írta,hogy nincs is ilyen vizsgálat és nem szabadna ezt így csinálni.Kicsit olvasgatok és majd írom miket olvass akkor végig.

2014. jún. 1. 06:37
 45/64 A kérdező kommentje:

Bocs 121 oldalt akartam írni.Akkor olvasd el 122 ezzel témával,a 124 oldalt ahol egy diák ír,majd a 125 oldalt is,a doki nő leírja hogy kamaszoknál már nem kellene véleménye szerinte intim vizsgálatot végezni,here és fitymaszükületit,azt utoljára 6 és elsős korban,utána már nem.És leírja bár az orvos megvizsgálhatja a gyerek intim részét ő már ennyi időseknél nem tartja helyesnek és nem is végzi,és bár az orvos megvizsgálhat meztelenül,de ez is igen helytelen,mert egy tapintatos valamire való orvos ettől eltér,csak legfontosabbat végzi el.Aztán 125 oldal ott is ellenzi a vizsgálatot,ő ennyi időseknél nem csinál.133 oldal ott arról ír hogy a gyerekét is maga oltja mindig be,akárkire nem bízza ha úgy vesszük,meg az iskola orvos rendszer,a kettősség,párhuzammosság rossz,ez az átkosságból (gondolom átkos rendszerből)marad meg,mert van házi orvos,meg gyerek orvos,annak kellene a gyereket megvizsgálni,oltásokat adni.

Tesóm segít most hogy ne olyan szétszort legyen az írásom,de így meg nagyon hosszú.

2014. jún. 1. 06:58
 46/64 anonim ***** válasza:
89%

Elolvastam!

Amit én linkeltem, ott leírja, hogy konkrétan mik a szabályok. Ezután már csak a magánvéleményéről ír és arról, hogy ő nem szokta ezeket elvégezni.

A tény az, hogy ettől függetlenül a vizsgálat kötelező lenne, és csak akkor lehet belőle kimaradni, ha a szülő a háziorvoshoz viszi a gyerekét, majd az eredményeket utólag bemutatja.

Nem kell ezzel egyetértened, de ettől ez még így van!

2014. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Már az is elgondolkodtató hogy orvos létére még az otást sem bízza más orvosra.De a vizsgálat nem kötelező,elhagyható,arról még nem hallottam hogy vont volna maga után bármilyen következményt ahol a szülő nem teljesítette más orvossal sem.Szerintem semmi következménye nem lett,hiszen az van előírva hogy milyen vizsgálatokat végezhet el,de az nem hogy kötelező is neki mindenfélekképpen azt elvégezni.Sok helyen nincs ez a vizsgálat.De még az orvos is úgy véli,hogy bár el lehet végezni még sem tartja ezt helyesnek.

És máshol is vannak kérdések erre,és ott is sokan így látják.A vizsgálatot lehetőségként fel kell ajánlani,de kötelezni nem.A bátyám segít fogalmazni,mert papíron nincs baj,de gépen nem egy még a helyesírás sem.Nem tudom mér.

2014. jún. 1. 14:01
 48/64 anonim ***** válasza:
Linkeltem neked jogszabályt, orvos-jogász szakvéleményét, iskolaorvos leírását. Ezek mindegyike egyértelmű. Többet segíteni nem tudok, vitatkozni a továbbiakban nem fogok.
2014. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

Nem vitázok,attól hogy még más véleményen vagyok,de elgondolkodtató hogy ki tudja még hány helyen gondolkodnak másképp mint te.


De mondom egy jogszabály sem szerpelt itt ami meg a diák jogát írná le.De ahogy sok helyen nincs vizsgálat,nincs következmény így nem lehet kötelezővé tenni.Az orvos ezeket elégezheti ennyi.


De modom ha valaki nem akarja ne tegye,vagy keresen neki megfelelő orvost,ha meg igen akarja akkor csinálja.De mindenkit rákényszeríteni nem kell,mert ha nem tudja hogy nem kell neki megcsinálni,akkor férevezetés miatt kényszer van.

Meg van sok olyan betegség ami meg idősebbet 20-35 évest érint még sincs kényszer.Akkor meg mirő beszélünk.

2014. jún. 1. 14:23
 50/64 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ebben semmi félrevezető. A vizsgálatok kötelezőek, attól függetlenül, hogy nem mindenhol végzik el őket (ez az orvos felelőssége). A szülő dönthet úgy, hogy nem járul hozzá, hogy az iskolaorvos végezze el ezeket, de a pótlásukról gondoskodni kötelessége (ennek hiányában felelősségre vonható).

De ez mint mondtam, egyértelműen kiderül azokból, amiket belinkeltem neked.

2014. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!