Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet-e hererák?

Lehet-e hererák?

Figyelt kérdés

Tegnap este a bal herém mellett egy kemény csomót tapintottam ki nem a herémen van hanem mellette különálló dolog és mozgatható a zacskóban.... nagyon be vagyok sz.rva hogy hererákom van.... nem fáj meg semmi SZerintetek???

24 éves vagyok


2014. jún. 20. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el ahogy tudsz urológushoz, ő tudja csak megmondani mit tapintottál ki.

Gondold el én ugy jártam, hogy megfájdult, huztam az időt 2 hétig és kiderült nekem hererákom van, nekem nem volt semmi csomom ami kitapintható lett volna, már azóta tul vagyok a mütéten. Nem vagyok még 24.

De biztos veled nincs semmi komoly de menj el, egyszerü vizsgálat, megnyugszol. Egyedül csak az urológiai vizsgálaton tudják megmondani mi az, mitől van, hogyan lehet kezelni.

2014. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es milyen muteted volt eltavolitottak???
2014. jún. 21. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Eltávolitották a bal herémet, mert rákos volt.
2014. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mutetrol tudsz valamit mondani ???
2014. jún. 22. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mütét előtt vettek vért,és elküldtek ct-re, előtte nap estétől nem ehettem, de.10-kor kaptam 2 szem gyógyszert, utána levittek a mütőbe, elaltattak 1 órás volt a mütét, a hasfalon keresztül vették ki, kb.10 cm vágásom van, mütét után kb.1 óráig voltam az őrzőben. Mütét után eléggé fájt, de kaptam fájdalomcsillapitot és mütét után 6 órával hazaengedtek volna,mérték a lázat, és vérnyomást, és vettek mütét után is vért, de én maradtam 1 éjszakát, amit utolag jól tettem, mert éjszaka elég szarul éreztem magam. Utána hazajöttem és 2 nap után gennyes-véres váladék jött a sebből, én kaptam gyulladást, ezt nem kap mindenki, vissza kórházba, ott adtak antibiotikumot és 1 hétig tisztult a seb, mostmár elkezdett begyógyulni. Most várom, a szövettan eredményt és a ct. eredményt, vérvétel eredményét, mert ennek függvényében döl el milyen kemo kezelést kapok.
2014. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, mütét előtt 3 nappal adtam le spermát, mert kemorol végig beszéltek hogy azt kapni fogom. Különben, hogy tul vagyok a mütéten nem annyira tragikus, a jobb herém biztositja a mük., tehát lehet vele teljes életet élni, ilyen lelki traumák azért bennem voltak, hogy mi lesz. Most a kemotol félek.
2014. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon be vagyok szarva holnap megyek dokihoz... Nagyon felek!!!! :(
2014. jún. 22. 19:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Na voltam dokinal.... :D szerencserw nincs nagy baj csak a mellekherem van begyulladva es az ereztem kemeny csomonak a hereim epek nincs semmi koros elvaltozas.... Felirt antibiotikumot es kesz :D 1 het kontrol :D
2014. jún. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!