Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem volna?

Fityma szűkületem volna?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy nem sok mindent tudok erről az egészről. 16 éves vagyok. anyuval nem igazán akarok erről beszélni:')

szóval az van hogy nyugalmi állapotban fel tudom húzni rendesen a bőrt, és meg tudom mosni a péniszemet, viszont izgalmi, merev állapotban ezt nem tudom megtenni mivel annyira megduzzad és megnagyobbodik az egész péniszem, hogy nem tudom felhúzni rajta a bőrt , nem elég nagy a nyílás rajta vagy hogy írjam le. felnőtt videókban láttam hogy a férfinak teljesen ki van a makk része, pont mint nekem nyugalmi állapotban mikor felhúzom rajta a bőrt, gondoltam akkor merev állapotban is úgy kellenelenni, ez most normális így ? vagy esetleg valami bajom van?



2014. júl. 11. 18:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) 2 nap alatt már bő változást érzek, ami nagyon jót jelent, szerintem nem lesz ebből urulógus hálistennek, de ha ezen a szinten megrekednék akkor mégis csak. vsizont már tényleg sokat változott a dolog, látom a "pajtival" (xd) együttvagyunk és nem csak én akarom a változást :D
2014. júl. 12. 21:23
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Biztos hogy működni fog így a dolog és nem lesz szükség dokira. Akik ezzel ijesztgetnek fogalmuk sincs róla csak valahol az interneten olvasták.

Én is hasonlóképp voltam mint te csak én 18 évesen kezdtem el ugyanígy ahogy itt is le lett írva kitágítani. Ezért tudom, hogy fáj feszítő érzés de nagyon gyorsan lehet látványos eredményt elérni. Arra ügyelj nagyon, hogy fokozatosan csináld. Egyből ne hagyd sokáik hátrahúzva a bőrt mert fáj is meg nehezebben bírod visszahúzni. Az pedig nagyon fontos, hogy amíg szorít feszít addig csak rövid ideig tartsad úgy. De gyakran ismételd és minden rendbe lesz.

2014. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) jobb is olyan embertől hallani ezt aki át ment már ezen:D és nem tudom most pontosan hogy mikor írtam ki a kérdést, de már óriási nagy változáson mentem keresztül
2014. júl. 19. 22:59
 14/14 anonim ***** válasza:
A rövid fitymafék lehetőségèt se zárd ki !
2014. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!