Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztika vagy sem?

Fitymaplasztika vagy sem?

Figyelt kérdés
Hamarosan műtétem lesz fitymaszűkületem miatt. Szeretném ha megmaradna a fitymám ezért mindenbe belemegyek csak a TKM-be nem. Az orvost megkérdeztem és azt mondta hogy megoldható, hátrahúzható lesz, csak az eredmény ronda lesz. Ő a TKM-et javasolja, de mint mondtam én ebbe utoljára megyek bele. Tényleg csúnya lesz a végeredmény vagy ez az orvosok ijesztgetése? Mik a tapasztalatok?
2014. aug. 11. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A telkes körbemetélést is csúnyán el lehet rontani.Volt már ilyen kérdés fent,utólag mit lehet csinálni.Hát ott más semmit. Egy ügyes sebész elegendő bőrt hagy ,írták a fiúk .Ez ugye lelkileg is nagyon fontos .
2014. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A teljes***,helyesen
2014. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy az első írja,csúnyán el lehet rontani.


A te döntésed

2014. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem irtad a korodat,ha nem töltötted be a 18 at,a szüleid is beleszólhatnak,hisz döntési joguk nekik van .Nélkülük nincs műtéti beavatkozás .A törvény ezt írja elő .

1 voltam

2014. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Októberben leszek 18. A szüleim is hasonló véleményen vannak. Én döntök, csak kérdés mennyire van igaza a doktornak.
2014. aug. 11. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire súlyos a szűkületed, Kérdező? Mennyire megy hátra mereven és mennyire lankadtan?
2014. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Amit az orvos mondott nem igaz,ha jó orvos kezébe kerülsz akor nem lesz csúnya,több orvost is célszerű felkeresni.


A TKM is tud nagyon csúnya lenni,valakinek foltos,érzékeny makkja lesz mert nem szokott a makk a fedettlenséghez.



Keressek neked olyan kérdést ahol az illetőnek bemetszése lett és nem lett ronda egyáltalán.Vedd fel vele a kapcsoaltot.


Én sem metéltetném körül magam,és a lényeg jó orvos kezébe kerülj.A másik sok orvos azért nyomja ezt a dumát,hogy TKM mert ez a műtét könnyebb nekik és boldog,boldogtalant ha kell ha nem metélnének.


Ne is engedd a metéléts ha kell több orvost keress fel

2014. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..



ha nem olyan súlyos a fitymaszűkületed akkor valóban jobban teszed hogy nem engeded a metélést.De keress fel és kérdezz meg addig is több orvost.

2014. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdemes tudni, hogy az orvosok sokszor saját képességeikről beszélnek akkor, amikor egy lehetőségről kérdezik őket.

Ha azt mondja, hogy a plasztika csúnya lenne utána, akkor az azt jelenti, hogy az a plasztika lesz csúnya, amit Ő CSINÁL.

Keresni kell olyat, aki meg tudja szépre csinálni.

Teljes körülmetélés után, ha bármi gondod lesz (van itt jópár ember, aki ilyen dolgokról beszámolt) már nem lesz anyag, amiből dolgozhatna másik orvos. Szóval, akármi van, kerüld a teljes körülmetélést.

2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!