Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ennyi határozott...

Miért van ennyi határozott teljes körülmetélés-párti?

Figyelt kérdés
Minden fitymaszűkületes kérdésnél feltűnik legalább 2-3 ember, akik már-már bele akarják verni az ember fejébe, hogy a teljes körülmetélés a leghasznosabb. A magyarázatuk annyi, hogy könnyebb úgy tisztán tartani, meg tovább tart a szex. Ez a 2 dolog szép és jó, de mi van a kellemetlen tényezők tucatjaival? Fel nem fogom, hogy rosszindulatból vagy tényleg tudatlanságból mondanak-e ilyet.
2014. aug. 25. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Pedig könnyű kitalálni.
2014. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Azért,mert ezek az emberek megrekedtek egy szinten .

Szocreál a gondolkodásuk . A baj inkább azzal van,hogy orvosok is vannak ilyenek .Akik nem haladtak a korral,mert az újhoz képezni is kellett volna magukat .

Lehetnek olyan válaszolók,akik külön élvezik milyen stresszbe hozhatják a fiúkat.Akik csak azt írják,NYISSZ,és ennyi .Könnyü ám nekik más fa**ával verni a csalánt.

2014. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
94%
Kérlek szépen,kezd el sorolni a kellemetlen tényezőket....Körül vagyok metélve,semmiféle problémám nincs,ahogy a barátnőmnek sincs...Nem akarok semmit a fejedbe verni,de ha nem tudod,hogy milyen így...Akkor ne beszélj már hülyeségeket... Ha mondanád akkor már most mondom: Nem,nem dörzsöli a makkomat a gatya,nem csúnya,és nincsenek benne varratok stb... Szóval semmi próbláma nincs vele...Legalábbis nekem... És mitől jobb ha van fitymád?:)
2014. aug. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Én meg értem a kérdezőt,ha van más módszer egy fitymaszűkület kezelésére,mert az olyan enyhe akkor mért kellene onnan mindent levágni ?



Vagy ha valakinek egészséges a fitymája mért kellene erőszakkal csak mert még gyerek,vagy baba levágni?

Mit gondolnak egy babának,gyereknek nem fáj a műtét,nem fáj amikor a seb gennyezik,amikor át kell kötözni,amikor le kell mosni a sebet.És nem 3 napig gyógyul a seb,hanem 4-6 hétig.


És bizony van akinek a metélés után lettek negatív tapasztalatai.


Ha van más mód igen is hadd döntsön,féremagyarázás nélkül és teljesen felvilágosítás tudatában a beteg.

2014. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

"Kérlek szépen,kezd el sorolni a kellemetlen tényezőket"


Kiszáradt makk? Foltos makk? Néha hámló makk? Megbámulás öltözőben és egyéb helyeken? Orális szex hiánya? Feszülés merevedéskor? Varratmaradvány? Soroljam még? Ezek saját tapasztalatok és nem a neten olvastam őket.

Ja és veletek ellentétben én személyesen is vállalom a szövegemet, haver.


"...Körül vagyok metélve,semmiféle problémám nincs,ahogy a barátnőmnek sincs..."


Nekem meg van. Akkor ez mit jelent? Segítek, annyit jelent, hogy van, aki rosszul jár és van, aki nem jár rosszul. Ha te is rosszul jársz, akkor most nem okoskodsz itt a mosoly-jeleiddel meg az alázó aljas szövegeddel.


"nem akarok semmit a fejedbe verni,de ha nem tudod,hogy milyen így...Akkor ne beszélj már hülyeségeket..."


Te figyi, én tudom, hogy milyen így. Na most akkor mi van?


"Ha mondanád akkor már most mondom: Nem,nem dörzsöli a makkomat a gatya,nem csúnya,és nincsenek benne varratok stb..."


Ja!

Neked!

Nekem meg dörzsöli néha, rossz néha, kifejezetten csúnya és varratmaradvány, lyuk van benne. Ez van. Akkor most mi van?


"Szóval semmi próbláma nincs vele...Legalábbis nekem... És mitől jobb ha van fitymád?:)"


Másnak meg van próóóbléma. Pl nekem.

Kár idejönni oltogatni, nem erre van az oldal.

2014. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
gyöfö igazad van,sokan írták hogy bizony lettek belőle gondjai,és ha lehetne visszacsinálná,meg senki nem mondta nekik hogy a fitymaszűkületet másképp is lehet kezelni.
2014. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Provokálj még, de tényleg, csak a neten provokálj, mert itt soha nincs következménye.

Gerinces, egyenes ember vagy, gratulálok...

2014. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!