Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sajnos nem megy a csajozás...

Sajnos nem megy a csajozás mert fitymaszűkületem van viszont nem mondhatom el senkinek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, 20-as éveimben járok. A haverokkal sokszor megyünk mulatni és ők sokszor csajoznak és viszont nem merek komolyabban kezdeményezni egy lánynál sem mert ha esetleg addig jutnánk hogy az ágyamban köt ki vagy én az övében, ott felmomdom a szolgálatot emiatt a rendellenesség miatt, ami nagyon elszomorít engem. És ráadásul el sem tudom mondani senkinek sem hogy miért vagyok ilyen, a dolog jellegéből adódóan. Tehát ők azt hiszik hogy éb eleve nem is akarok csajozni mert biztos hülye vagyok.

A gyógyulásom folyamatban van de ez sok idő míg végbemegy. Addig is nagyon nehéz ezt elviselni.


És mielőtt oltogatnátok, emellett vannak más problémáim is, szóval nem ez a legnagyobb.


2014. szept. 19. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyébként szexeltél már valaha ? Hidd el megoldható, csak ne durván, de ez a szűkületre szól csak!
2014. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!