Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hererák 16 éves fíú vagyok...

Ez hererák 16 éves fíú vagyok és a bal herém fölötti erek/inak nagyobbak néhol mint a másikon nem fáj meg semmi ilyesmi ha megnyomom sem de szerintem nem az de azért megkérdezem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 18:20
1 2 3
 11/30 szamo77db ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok azonnal a legrosszabbra gondolni, ha valahol valami nincs rendben. És addig szorongok, hogy a végén elmegyek orvoshoz. Ha nem tudsz te sem szabadulni ettől a szorongástól, jobb, ha megnézeted orvossal.
2014. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tegnap még ideges voltam de rájöttem hogyha nem fáj meg néha eltünik akkor hagyom azt nemérdekel ugyhogy már nem is töröm magamat rajta köszi az összes kommentet
2014. okt. 7. 22:56
 13/30 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a saját nemzőképességed sem érdekel, és nem akarsz majd saját gyermeket is... IGEN! Ez ma a felelősségteljes magyar gondolkodás. :) Nem kell se iskolaorvosi vizsgálat, se herevisszérműtét,... semmi! :) Így kell egy fontos problémát ma megoldani! :)

Te aztán jó példát mutatsz a világnak. Gratulálok! Milyen nőnek fogsz te így kelleni? :D

2014. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nemtom de ha az eggyik herém rossz attól még ott a másik azaz lehet gyerekem nem? Meg én már mondtam utálom az orvosokat és félek is tőlük meg ettöl az egésztől meg nem is biztos hogy hereviszér mert az nem tünik el napokig aztán jön vissza!
2014. okt. 9. 23:05
 15/30 A kérdező kommentje:
Meg még azt olvastam hogy ha nem kezelik akkor heresorvadás lessz belőle ős ha azt se akkor meg nem lehet gyerekem vagy valami ilyasmi de az a lényeg hogy nem jár nagy fájdalommal vagy nem is fáj ugyhogy no probléma
2014. okt. 9. 23:34
 16/30 szamo77db ***** válasza:
Figyelj ide! Nem vagyunk orvosok, ezért nem tudjuk, mi lehet a bajod igazán. Ne kockáztasd a herédet! Fordulj orvoshoz és akkor megfelelő kezelésben részesülsz. Tudom, hogy rossz érzés mutogatni az ember férfiasságát, de ennyit be kell vállalnod az egészségedért! Egyébként meg az orvosoknak ez nem nagy dolog, hogy látnak egy zacsit vagy épp egy cerkát! Menj el és vizsgáltasd meg magad. És utána szépen megnyugszol.
2014. okt. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam már amúgy eltűnt a vastag ér is csak úgy tehát valószinü nem viszér meg a hasam azért görcsölt szerintem mert ideges voltam és a stressz okoz ilyeneket már olvastam róla.
2014. okt. 10. 16:42
 18/30 szamo77db ***** válasza:
Nem valami jól állsz hozzá a dologhoz! Ezek szerint a páros szerveink egyik felét kidobhatjuk? Vagy hogy gondolod? És ha véletlen rák van, az úgyis továbbterjed. Hát még, ha semmit nem tesznek ellene. Persze, végül is a te életed! Csak olyan rossz érzés, hogy az ember tépi itt a száját és falra hányt borsó az egész!
2014. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem az mert már eggy 4 napja ugyanolyanok az erek és megnéztem. A viszér az duplakkorára nagyítja a herér és az ereket ugyhogy azon látni kívülröl meg nekem csak 2mm-t nagyobbodot vagy még annyit se de ez attol is lehet hogy megnyomtam ülés közben vagy a hormonok termelődése miatt is lehet ilyesmi meg különbenis a viszér az fáj!!!
2014. okt. 11. 10:43
 20/30 A kérdező kommentje:
Rák az meg azért nem lehet mert az a herén van és az is fáj :)
2014. okt. 11. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!