Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hererák 16 éves fíú vagyok...

Ez hererák 16 éves fíú vagyok és a bal herém fölötti erek/inak nagyobbak néhol mint a másikon nem fáj meg semmi ilyesmi ha megnyomom sem de szerintem nem az de azért megkérdezem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 18:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nincs teljesen igazad. A visszér sem fáj minden stádiumban. És az elején nem is biztos, hogy jelentős a különbség a két oldalon (fekvő helyzetben pedig lehet, hogy el is tűnik a különbség).

A visszér általában baloldalt jelentkezik, ami rád szintén passzol.

Nem tudunk semmit ráderőltetni, tehát azt csinálsz, amit csak akarsz. De észrevettél valamit, amit nem kell a szőnyeg alá söpörni. A hormonoktól, vagy attól, hogy nyomás éri, nem lehet ott nagyobb az ér.

Ha most úgy gondolod, hogy nem mész el, legalább tedd meg, hogy gyakran ellenőrzöd! Fürdés közben a legegyszerűbb, mert olyankor a meleg víztől a herezacskó elernyed.

2014. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam és akkor sincs
2014. okt. 11. 12:46
 23/30 A kérdező kommentje:
De a viszér stádiumai nem tartanak sok ideig mert gondolom azok pár hónap alatt lemennek de én ezt már tapasztaltam nyáron is de azóta eltünt és semmi sincsen vele! Meg talán a szorulós fecskétől is lehet hogy begerjeszti és azért nagyobb volt pár milivel de mostanában boxert hordok.
2014. okt. 11. 12:51
 24/30 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat sokat segítettetek nekem a megnyugodásban ezt ne úgy vegyétek hogy most ésn viszeres vagyok és azt magyarázom be magamnak hogy nem hanem hogy nem vagyok viszeres és ezért megnyugodtam és ezentul figyelni fogok magamra!
2014. okt. 11. 16:33
 25/30 anonim ***** válasza:

a herevisszért sem szokták mindig műteni,van hogy nincs rá szükség,nem olyan mértékű.És valóban az igaz hogy egy herével is lehet gyereket nemzeni.De olyan nincs herevisszérnél hogy egyik nap ott van aztán meg nincs ebben igazad van.


A lényeg ha bármikor úgy döntenél,mert erre senki nem erőltethet rá téged hogy orvoshoz menjél,akkor tud hogy egyedül simán elmehetsz és nem kell beutaló hozzá.Az urológus orvos férfi szokott lenni,magán orvosnál meg tuti hogy csak orvos van jelen vizsgálatkor,így mindjárt kevésbé ciki az egész.


De ha a google-ba beírod hogy hogy orvosválaszol,orvostudakozó akkor ott akár urológus szakorvostól is tudsz kérdezni,vagy ha beírod herevisszér akkor találhatsz arra is képeket.


Valóban nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni,de figyelj oda magadra és ha valami baj lenne akkor irány orvos!

2014. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ezt az orvostudakozót már még is nézem mingyárt
2014. okt. 11. 20:45
 27/30 A kérdező kommentje:
Kiírtam a kérdést az orvostudakozóban de nem találom a kérdésemet mert kiírtam aztán kiléptem ugye
2014. okt. 11. 21:06
 28/30 anonim ***** válasza:

Na úgy van az orvostudakozó hogy ha kiírtad a kérdésed akkor alul van egy olyan kérdés hogy egy meg kettő az hány és egy üres kockába be kell írni hogy 3 és kész is és kb pár nap múlva válaszolnak rá.


Ha a 3-at is beírtad akkor tuti hogy meg kell majd jelennie pár nap múlva és az orvos neve és képe alatt ott meg lehet nézni hogy vannak még olyan kérdések amikre még nem válaszolt,lehet ott megtalálod a saját kérdésedet is.


Remélem szerencsével jársz majd.!

2014. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 szamo77db ***** válasza:
Tudod mit? Azt csinálsz, amit akarsz! Úgyis hiába beszélünk neked.
2014. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Elmondaná valaki hogyan zajlik a visszér műtét pontossan? És hogy mindenképp elöbb utóbb muszáj műteni vagy nem?
2014. okt. 13. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!