Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne egy kis problémám! A...

LIKEaTROLL kérdése:

Lenne egy kis problémám! A makkról ha lehúznám a bőrt eléggé fáj és ha lejött akkor szorítja. Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
A lényeg oda fent van, fáj ha lehúzom a bőrt a nemiszervemről, nincs fehéres sárgás váladék nem fáj a makk csak egyszerűen szorít. Mi lehet a megoldás, mit tegyek? Lehet h. Közbe játszott az h elestem biciklivel bekötötték a lábam és nem fürödhettem és közben kaptam el valamit?? Segítsetek mert nagyon aggódok 15/f

2014. okt. 13. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem ritka ,és csak részben lehet köze a masztihoz.Előbb kellett volna elkezdeni.
2014. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, de nem is ritka. Sok vita van arról, hogy a kisfiúknak kell-e, vagy egyáltalán szabad-e felhúzni a fitymájukat, illetve milyen idős korban lehet ezt elkezdeni, mivel a babáknak még le van tapadva, és ha erőltetik, akkor fáj, vérzik, berepedezik, ilyesmi. Tehát van, aki csinálja, van, aki nem - tulajdonképp mindkét fajta szülő azért teszi, amit tesz, mert jót akar a gyereknek :) 3-5 éves kor körül, ha a fitymát még nem lehet hátrahúzni, akkor el szokták vinni a gyerekeket sebészetre pl, ahol egy, a péniszre illeszkedő csipesszel visszarántják a fitymát, kap kenőcsöt a gyerkőc, így nem lesz a letapadással több probléma.


A maszturbációhoz nincs köze, úgy értem, nem ettől alakult ki. Ha csinálod, azzal is csak tágítod, ami jó. (Feltéve, hogy nem túl fájdalmas, és nem szakad fel a bőröd.) De kell a krém, és kell az orvos is, hogy az egész kellemesebb legyen. Meg persze, hogy felderítsétek a problémát.


Állítólag a kamillás borogatás/ülőfürdő is csodákra képes.

2014. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3éves korban szakad fel addig nemm szabad eröltetni sem mert szükületet okkoz és amit még doki mondot igen ha korán kezded az " edzést" azzal megelőződ

de am játsz vele fiu vagy tudod te hogy kell :D

2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!