Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Örökölt hajhullás elleni szer...

Örökölt hajhullás elleni szer amely segített nektek? Melyiket ajánlanátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs hosszu tavon jol mukodo modszer, max olyan amivel mellé impotens leszel. Akkor inkább kopasz!
2015. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert mitől lehetnék impotens?

Én évek óta minoxidillel kezelem, így nem olyan vészes még. Ha nem kezelném sztem már nem lenne hajam.

2015. jan. 10. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:

A finasteridtől lennél impotens.

A minoxidilt mióta használod, hány éve? Illetve a mostani állapot kb milyen a minoxidiles kezelés előtti állapothoz képest? Jobb/rosszabb/ugyanolyan?

2015. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A minoxidilt kb 3 éve használom. A legelején mikor tudtam 2x naponta kenni, akkor 2 hónap alatt annyira visszasűrűsödött hogy magam sem hittem. Szinte nem is látszott h hullik. Viszont elkezdtem dolgozni, és nem volt megoldott, hogy reggel bekenem vele, elég olajos, és utána megyek dolgozni. Tehát csak este tudom kenni, ami annyira elég szerintem hogy nem hullik annyira, ha nem kenném, szerintem mr kihullott volna. Sajnos örököltem. De így látszik h ritkul, de még nem olyan vészes. Amúgy mellé szedek hajvitamint is. Jó lenne 2x kenni, de hát nem tudom megoldani. Amúgy most Kirklandot használok mert Neocapilt nem tudok beszerezni.
2015. jan. 12. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
És mostani hajad mennyivel kevesebb a 3 évvel ezelőttihez képest, mint amikor elkezdted használni? Ha azt mondjuk 100% volt most hány %?
2015. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
70% kb, de mint mondtam mikor elkezdtem akkor úgy kezdtem, mivel még fősulira jártam, hogy 2x kentem egy nap ahogy kell. Akkor 3 hónap alatt annyira visszasűrűsödött, hogy magam sem hittem neki. Vannak képek, jól látható. Aztán utána a munka után csak 1x tudtam kenni, így kb szinten tartottam, ill megint megritkult.
2015. jan. 13. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de minoxidilnél általában az van hogy 1 jó esetben 2 évig hatásos, ha napi kétszer kened, akkor is. Ezért voltam arra kiváncsi hogy így pár év elteltével hofy romlik a dolog. Szóval ha 2x kennéd azóta is, akkor is romlana, sajnos nincs hosszú éveken át szintentertas, folyamatosan romlik. Egyébkênt most hány éves vagy? minden reggel hajat mosol? Mennyir ragasztja össze a hajat az a kirkland?
2015. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
27 leszek iden de mar 20 eves koromban eszrevettem a dolgot sajnos. nem mosok minden reggel, csak este kenem a kirklanddal ami ugyan olyan mint a neocapil. lehet megprobalom ezt az alpecint meg de nagy csodat nem varok. a sampont hasznalom de hat minden nap mosni kellene vele...
2015. jan. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!