Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van.17 éves...

Fitymaszűkületem van.17 éves vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 23:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok
2014. dec. 29. 23:46
 2/12 anonim ***** válasza:

mennyire tudod lehúzni a bőrt?

Hogyha nem áll, le bírod húzni teljesen?

2014. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szólj a szülőknek, kérd ki háziorvos (gyerekorvos) véleményét!

Eddig nem kellett vele foglalkozni?

2014. dec. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán el mehetsz egy urológushoz, Meg vizsgál és meg fog állapítani valamit. Ehhez nem kell szülő. Simán elmehetsz egyedül is. Ha valóban az van és olyan súlyos, hogy műteni kell akkor kell a szülőket bevonni. Mert kell szülői beleegyezés. De könnyebb lesz a szülők elé is oda állni egy orvosi szakvéleménnyel. Szerintem.
2014. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányok szájrátétellel majd meggyógyítanak. ;) Fordulj orvoshoz!!!
2014. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De hogy kell háziorvos,eleve ciki sokaknak hogy meg kell mutatni,ha megmutatja akkor ezt szakembernek tegye meg.


A helyi kórházban van urológus,nem kell hozzá beutaló,csak a személyid és tb kàrtyád vidd el,nézd meg mikor van rendelési idő és menjél el!

Mehetsz egyedül is,nem kell szülő hozzá!


Mennyire súlyos a szükületed?

Mereven,ernyedten mennyire tudod a fitymád hátra húzni?


Enyhébb szűkületnél meleg vízben a fityma tornáztatását(hátra kell óvatosan húzni,ha merev a pénisz akkor is folytatni)ki lehet próbálni,de ha nincs pár hét alatt javulás(pl könnyebb hátra húzni vagy kicsit tovább is lehet húzni)akkor urológushoz kell menni.


Urológus lenne a legjobb,ha műteni kellene akkor is van több megoldás amik után tudsz nèzni majd,bemetszés(ekkor a fitymád megmarad,csak lazítanak rajta),fityma plaszika is,nem csak metélés!

2014. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Orvossal meg vigyázz,mert nagyon sok szeret metélni,amire csak súlyos szükület esetêben van szükség.Ha egyből ezzel állna elő,mond meg hogy ezt szeretnéd elkerülni!


Ha műteni kellene akkor ahhoz valóban kell szülői engedély mert nem vagy mêg nagykorú.

2014. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lankadt állapotban teljesen hátra tudom húzni.

Mereven is, csak lassan, óvatosan, mert fáj egy kicsit. Ha mereven hátrahúzom többször, utána nap csíp, függőleges "repedések" lesznek a fitymán, ami 1-2 nap alatt elmúlik, már sokszor volt ilyen.

2014. dec. 30. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel repedezésekről írsz így akkorbte a fityma tornáztatást te még se csináld,hanem menjél el urológoshoz vele,lehet valami krémet fog felírni
2014. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6: Nézd, lehet, hogy ez nem olyan dolog, amivel kell urológusnak foglalkoznia, és egyáltalán bárkinek megmutatnia. Elmondás alapján a háziorvos meg tuja mondani, hogy mit tegyen, mert ez gyakori probléma gyerekeknél. A háziorvosod az, aki mindent tud rólad, mint egy családtag. Ha szakorvoshoz mész el az ő ajánlása nélkül, akkor is utólag mindent elmondasz neki, megmutatod a leleteket, stb. Az a JOBB eset lelkileg, ha nem kell rajta kívül mást, idegent bevonnod.
2014. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!