Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Három napja kezdődött. Mi...

Három napja kezdődött. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Három napja kezdődött. Először csak a farkam fájt! mostanra annyira fáj h. mozdulni is alig bírok, és véres gennyeset pisilek! de az is fáj, sőt ha az alsónadrágom hozzá ér az is! itt ülök meztelenül és jegelem! kérlek segítsetek!

20/f


2010. febr. 10. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "orvos" szót hallottad már? Valami fertőzés, vagy gyulladás... nekem nincs farkam, de én a helyedben szedném a lábam a dokihoz. Még ha fáj közben, akkor is.
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ne ott üldögélj, hanem menj orvoshoz!!!
2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt akarom elkerülni! akk.írj ha doki nélküli megoldást tutsz!
2010. febr. 10. 15:02
 4/14 anonim válasza:
Én is csak az orvost tudom ajánlani. Szerintem ez jegeléssel nem fog elmúlni, esetleg valami antibiotikummal persze az is csak ha valami gyulladásról van szó.
2010. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha nem mész dokihoz, borzasztó dolgoknak teszed ki magad. Sokkal jobb elviselni egy kellemetlen szituációt az orvosnál, minthogy utána a belső szerveidre ráterjedő gyulladással operálni kelljen, vagy a fertőzés miatt jóégtudja mi történjen a berendezéseddel (családtagok tapasztalatai alapján írom).

Orvos!

2010. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a jegelés szartsem ér fertőzésnél ne csinálj hülyét magadból:D

ez nemfog orvos nélkül meggyógyulni, már túlságosan elfajzott. amúgy akinek fáj a farka azmár elég súlyos...

2010. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Miért nem akarsz orvoshoz menni? Nem basz*gatásból, de tényleg érdekel. Mert nem Te vagy az egyetlen és nem értem.
2010. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rossz tapasztalatok ennyi
2010. febr. 10. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesz rossz tapasztalatod bőven, ha nem mész dokihoz. Ha a rossz tapasztalatot el akarod kerülni, akkor ne a tiniambulanciának csúfolt SZTK-s szakrendelésrkre menj, hanem magándokihoz. Szedd össze a bátorságod, hidd el, egy ilyen területen dolgozó orvos már olyanokat látott és hallott életében, hogy a te fertőzésed/gyulladásod meg sem kottyan neki. Neked sem kellene zavarban lenned, emberek vagyunk, fogd fel így, és ez az élet, vannak benne nyavalyák, sajnos. És mivel nem vagy orvos, ő viszont az, ezért elmész hozzá, hogy segítsen. Ő meg segít, ez a dolga. Hidd el nekem, se ítélkezni nem fog, se "megjegyezni magának", se kiröhögni... ettől szoktak félni a fiatalok, főleg ilyen jellegű problémákkal. Tanár vagyok (25/L), a tanítványaimat kísérgetem dokihoz, őrajtuk látom.

Rengeteget ártasz magadnak, ha nem mész el - már így is három napja húzod! Csak te szenvedsz, így meg lehet, hogy egy tablettát kell bevenned, vagy valami egyszerű dolgot csinálnod, és véget vethetsz a vergődésnek.


Próbállak vigaszatalni. Ha akarod, mesélek neked bizarr sztorit, amik után tuti nem fogod magad rosszul érezni dokihelyzetben. Csak röhögsz egyet. Van benne egy egérfogó is :)

2010. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező Srác!

Megértem, hogy rossz tapasztalataid voltak, de amíg nem tudjuk mik, holtponton leszünk. Szumma szummárum, itt a véres-gennyes vizelet miatt mindenki csak és kizárólag orvost fog mondani neked előreláthatólag, te pedig nem fogsz elmenni, mert gátlásos lettél a dokinál szerzett élményeid miatt.

Annyit felajánlok, -- ha írsz egy privit az MSN-címeddel benne, -- hogy segítek túljutni lelki válságodon azzal, hogy meghallgatlak, tabuk és (ha nem akarod) rábeszélés nélkül. Ha ezzel segíteni tudok, hogy elmozdulj a holtpontról, akkor keress meg bátran!

2010. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!