Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja volt körülmetélésem....

Pár napja volt körülmetélésem. Nem lesz ezzel gond?

Figyelt kérdés

Ugye pár napja körülmetéltek, tegnap pedig levettem a kötést is, viszont van egy kis rész a varratnál, ami miatt aggódok, hogy lehet vele gond, mivel olyan mint ha nem lenne összevarrva, és kicsit szétnyílt. Ez össze fog húzódni, vagy menjek vissza vele orvoshoz? Itt van 2 kép róla.


[link]


[link]



2015. febr. 8. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Na itt van,a metélês mániás aki ártatlan kisgyerekeket is kitenne akartuk ellenére,meg mindenkit ilyen fájdalmaknak!

Sokak leírták,hogy bizony felnőtt fejjel maga az érzêstelenïtés is fájdalmakkal jàrt,a utána következő 2 hét arra mondták hogy elég rossz.


Tett fel valaki videot ahol csecsemőt metéltek,nem is tudtam végig nézni,hiszen annak a pici babának többször igen komoly fájdalma lett és tele torokból sírt,amennyit láttam épp elég volt!

Gyereket én így kínozni nem tudnák!


Alapból meg nem a kulturált országokból jött ez a szokás.



A partner nem fogja értékelni,de elítélni sem,(hiszen ha partnere van,tartós kapcsolat az egy egêsz embert szeret,nem csak egy testrészt)mert valójában a sex nem lesz jobb,ezt metéltek is leírtàk,van aki szerint kicsit másabb,de nem jobb.

Olyan is volt akinek meg rosszabb lett annyiba,hogy sikósítóra van szüksêge sexhez és madzturbáláshoz is.

A maszturbálás náluk érdekesen néz ki és sokszor több idő kell hogy elérjen a csúcsra,na ebbe előny nincs,hogy ott vacakolsz már mióta.


De csökken ez a szàm olyan országokba ahol fele-fele arány volt(usa,ezzel szerettél érvelni,ott még tűntetêsek is voltak ellene)az orvosok is vitáznak rajta,ők sem,értenek egyet,mert valódi védelmet nem,ad a fertőzések,aids ellen,úgyanúgy el lehet kapni.

Ês nagyon minimális mértékben van a fertőzések elkapásába kisebb aránya.


Ott ahol egészséges gyermek esetében a gyereket erőszakkal metélnek körül,akarata ellenére,mert kiszolgáltatot,kicsi és fájdalomnak teszi ki ott beszélhetünk csonkításról!

Akarata ellenére erőszakkal a testének egy részétől megfosszák.

2015. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyedül Te mantrázod a negatívumokat, mindenféle személyes tapasztalat nélkül. Én átestem rajta jó pár mindenféle fájdalom és utólagos kellemetlenség nélkül, eddig a csak hasznát láttam, és bánom, hogy sokáig a hasonló károgókra hallgattam a negatívumok miatti félelemtől tartva.
2015. febr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt arról kamuzol hogy a műtêt után semmit nem tapasztaltál akkor olvasd el a mostani friss kérdéseket,frissen metéltektől akik mind arról kérdezen a dagadás,nedvedzés mikor múlik el.
2015. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Annak ellenére hogy én ellenzem a metélést ha csak nem szükséges,remélem kérdező hogy egyre jobban vagy és szêpen gyógyul a sebed
2015. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!