Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis korom ota Korul vagyok...

Kis korom ota Korul vagyok metelve de a makkom ugy ki van szaradva es foltok vannak rajta mint ha nemi beteg lennek. MIT TEGYEK?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Sziasztok srácok!

Sajnálom, hogy ilyen problémáitok van. Ezek után duplán örülök fiús anyukaként, hogy nem engedtem a körülmetélést. HIszen lehet, hogy tényleg semmi baj a foltossággal, de nekem mégis úgy tűnik, hogy nem csak a lelki dolgokkal van itt probléma, hanem a közérzetet is rontja a száraz bőr.

Én nem nagyon tudom elhinni, hogy nincs megoldás. HIszen olyan jó krémeket ki tudnak már találni. A kisfiam ekcémás, de vannak olyan kenőcsök,amik teljesen tünetmentessé teszik. Persze ettől a betegsége nem múlik el, így folyamatosan kell kezelni. Viszont nagyban segíti ez a jó közérzetét: nem viszket a bőre, nem repedezik be, így nincs meg a gombásodásnak olyan nagy esélye sem.

Lehet, hogy inkább bőrgyógyász kellene kérdeznetek! Nagyon sokféle vitaminos, omega-savas krém van, ami nagyon jól puhán tartja a bőrt.

2011. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom a kisfiadat,hogy ekcémás,és te tudnál ajánlani valamit foltos bőrre és kiszáradás ellen????
2012. dec. 14. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!