Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy nemi betegsége...

Lehetséges hogy nemi betegségem van?

Figyelt kérdés

Kezdjünk mindent az alapoknál, részletesen leírom amit tapasztalok, aztán lehetséges hogy tudtok segíteni.


17 éves biszexuális srác vagyok, fél évvel ezelőtt volt egy orális kalandom egy 27 éves sráccal. Azt mondta nincsen semmi baja, van felesége, és gyereke is (erről láttam képet is, és a lakásban is ki volt alakítva hely a gyereknek). Én leszoptam, ő próbált engem, de mivel első alkalom volt így nem igazán működtem.

Ez volt ugyebár fél éve. Azt veszem észre mostanában hogy a makkom alatti rész, a fityma alatt, szóval ott e kettő közt belül viszket általában reggel, és este, de akkor nagyon.

Utánaolvastam, és a szifilisz valamint a hepatitis jelei azok amik úgy mintha meglennének. Fekélyem nem hiszem hogy lett volna, viszont papuláim eddig is voltak, és most is vannak. Sűrűn fáj a fejem, izomfájdalmak is vannak, gyenge vagyok mostanában és nincs igazán nagy étvágyam, fogytam.

A suliban rosszabbul teljesítek, a szagokat másképp érzem néha.


Fájt a lábam már egy hónapja, elmentem orvoshoz aki vér és vizelet elemzést kért, a vérrel minden rendben volt, 3 helyen volt ici pici eltérés a határoktól, magasabb volt a vörösvérsejtszámom egy kicsivel, a vizeletben pedig a baktériumokból egy kicsit több volt mint kellett volna. 0-150-ig volt a tartomány, nekem 186 lett.



Kérdezem én, vajon van köze a fél évvel ezelőtti eseményeknek ehhez, vagy nem függnek össze ?

Ha mégis lenne benne valami összefüggés, akkor hova kéne elmennem ?

Urológiára péntekre van időpontom, egy másik probléma miatt, ott is feltehetem a kérdést, vagy mindenképp elsősorban a Nemi-beteggondozóba kéne elmennem, és ott rákérdezni ?


A válaszaitokat előre is köszönöm !



2015. ápr. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemi betegséged biztosan nincs ,az más dolgokról szól .

Lehet némi gombásodás ,de ezt sem itt kaphattad.Ezek a gombák olyanok,hogy bizonyos időszakban aktivizálják magukat,na ekkor kezd el viszketni.Van ugy hogy eghétig is tünetmentessé teszik magukat,ilyenkor van az,hogy az ember azt hiszi már 3 nap után is hogy gyógyult.Ezért nem szabad

a gyógykezeléstis azonnal megszüntetni.A Canesten oldatot javasolnám,és ha egy hét elteltével nem szűnik meg ,akkor bőrgyógyászhoz,és nem urológiára .Mindenki vizeletében lehet találni valamit.Ezzel ne foglalkozz.

Kellemes ünnepeket kívánok !

2015. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat !

Azért elhiheted hogy mekkora sokként ért ez engem.

17 évesen még nem szeretném megpecsételni az életemet !


Biztosan nincsen bajom ?

Akkor elsőként Canestennel kenjem be ott ahol a probléma van igaz ?


Minden nap fürdök, minden nap megmosom normálisan, és azóta semmi sem volt. Az volt az első, és eddig az utolsó alkalom is.


Megmondom őszintén, félek.

2015. ápr. 5. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz akkor urológushoz menjél el és legalább fellégezhetsz.
2015. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!