Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előre is bocsánat a nyers...

Előre is bocsánat a nyers beszédért.1-2 hete nincs kedvem maszturbálni és nem is csináltam es amikor úgy gondolom akarok nem áll fel. Tegnap egy lánnyal voltam és akkor sem. Eddig nagyon konnyen ment szinte nimfomán voltam mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem volt reszem szexben és most akkor sem láll fel...a baj az hogy alig kívánom még a szexet is...pedig top 10-es csaj!

Nagyon gáz a helyzet valaki mondja meg mit tehetnék!!



2015. ápr. 11. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-esnek:


[link]

[link]

[link]


abban a cikkben rosszul írták, vagy inkább te nem vagy tisztában a fogalom jelentésével. a nimfománia csak nőkre használatos.

2015. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez az. Ránk nincs külön szó, ha nagyon kívánjuk a szexet, egyszerűen csak 'férfi', ennyi :D
2015. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11 én tanultam pszichot szval ismerem fogalmakat :d de köszönöm lepontozásokat nem hat meg.
2015. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

akkor nyilván azt is tudod, mi az az énvédő mechanizmus.

mert a tények tagadásával most ezt alkalmazod.

2015. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beszéljetek már komolyabb dolgokról mint primitív definíciókról amiket bárki meg tud nézni az interneten :D
2015. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem hogy veszekedjetek arról mi a nimfománia...annyira nem izgat:D
2015. ápr. 16. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!