Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár hétig csak nyers gyümölcsö...

Pár hétig csak nyers gyümölcsön és zöldségen akarok élni. Miket egyek és miket ne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És ez most miért is jó?
2012. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez ezotéria kérdés, nem fogyókúra.

Fogyás szempontjából nem jó, mert nehezen emészthetőek, tápanyaghiányt okoznál, ráadásul a sok gyümölcsben lévő gyümölcscukor hosszú távon csak a zsírosodásodban segítene, hiába alacsony a GI értéke.


Ez most csak egy agymenés, inkább felejtsd el, vegyél húst, készítsd el és fogyaszd egészséggel zöldséggel.

2012. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért jó, mert mostanában csak húson, édességen és "junk food"-on élek, gondoltam kipróbálom a másik végletet, hátha jobban érezném magam.
2012. nov. 15. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyél sok nyers gyümölcsöt és zöldséget.
2012. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
WOW! :) Ne törődj senkivel! Ha meg tudod csinálni BIG RESPECT! Figyelj a folyadékra is! Sok sárgarépa, karalábé. Aztán karfiol, saláta. Paprika, paradicsom. A retek önmagában csíp. Gomba. Gyümi meg aztán akármi! +zöldésg vagy nem savas gyümölcs levek! Ezeket simán eszem nyersen frissen. A konzerv cucokkal azért óvatosan! Azoknak azért legalább egy párolás kell! Igazából ennek a natúr időszaknak már majdnem a végén vagyunk így a tél elején! Azért még van minden friss, hazai a piacokon. Hajrá! Majd írd meg hogy sikerült! :)
2012. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :)

Biztos hogy meg tudom csinálni, mert ilyen téren nekem nagy az akaraterőm. :D

Kíváncsi vagyok én is, majd megírom! :)

2012. nov. 15. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Aham, és miből tervezed bevinni pl. a fehérjét?
2012. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miért, a vegák hogy csinálják? :D

Amúgy mittudomén, tej, sajt? Eddig se figyeltem az étkezésemre, nem hiszem hogy a szervezetem pont ettől akadna ki...

2012. nov. 15. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
3 fö tápanyag van ebből az egyiket a másik kettőből elő lehet állitsni, a masik kettöt az egyikből nem te pont csak ezt akarod bevinni, gratulálok
2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg egy 400 kilós csupa izom lótól, hogy "hogy viszi be a fehérjét?..." Nem mindig az az igaz amit a TV mond. De azért te egyél sok danon aktiviát...
2012. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!