Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem akarok szedni semmilyen...

Ha nem akarok szedni semmilyen féle szert, az edzéshez, és nyers tojással akarom csinálni, akkor mennyi nyerstojást kell megennem egy nap?

Figyelt kérdés
És a nyerstojáshoz jó-e a szőlöcukor por????És ha igen,akkor ebből mennyit kell meginni egy nap???Hány kanál kell egy pohárba????
2011. szept. 6. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szalmonellát akarsz?
2011. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ragaszkodsz a NYERS tojáshoz, de amellett, hogy elég nagy esélyed van arra, hogy szalmonellát kapj, a nyers tojás sokkal kevésbé emészthetö, mint a fött. (Pontosabban a fehérjék nem szivódnak fel a nyers tojásból, tehát semmi értelme.)
2011. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:
100%

nyers tojást 2 esetben lehet enni


1: súlyosan értelmileg fogyatékos vagy

2: rocky4 be akarod magad képzelni


nem eszünk nyers tojást. azon kívül hogy szalmonella barátunk nem túl kedves a felszívódása sem jó, így jobb ha megsütöd.



mi a cél? izomtömeg növelés? akkor nyomhatod a szőlőcukrot is. de te valamiért nagyon nagy képzavarban vagy, csak azt nem tudom még hogy miért?


milyen edzés? mi a cél? mi a kajád ehhez? mióta csinálod? hány éves vagy? hány kiló?

2011. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mit nem akarsz szedni? miert ennel nyers tojast? es foleg miert ennel melle meg szolocukrot? hirtelen csak ezek a kerdesek ugrottak be...dereng neked valami a tojassal kapcsolatban csak nem ugy kell enni ahogy te akarod...fove es csak a feherjet kell fogyasztani esetleg kombinalni rantottanak egy egesz tojas es 2-3 tojasnak a feherjejet...nyersen enni kesz betegseg es semmi ertelme...a szolocukor felejtos ...tomegelesnel hasznalnak dextroxt de szerintem te fogyni akarsz (ha nem akkor sem a nyers tojas cukorra a megfelelo etrend)


szerintem az tuti ha leirod hogy hany kilo vagy milyen magas mit edzel es mi a cel akkor talan kapsz majd hasznalhato valaszt mert ez igy nem vilagos

2011. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!