Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szentes, urológia?

Szentes, urológia?

Figyelt kérdés
El kéne mennem urológushoz, de kiskorú vagyok. Tudtommal bármiféle engedély nélkül elmehetek orvoshoz, csak ahhoz kell engedély, ha beavatkozásra van szükség. Ez így van? Illetve a fent említett városban megérné időpontot kérni vagy nincsenek sokan? Vannak tapasztalataitok az itt rendelő orvosokról?

2015. ápr. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen 14 éves gyerek egyedül elmehet már rendelésre,csak a személyi igazolványt és tb kártyat kell magával vinnie és vagy telefonon kérjen előre időpontot vagy simán egy délutáni rendelési időre kell hogy elmenjen.


Mi a bajod?


Érdemes elmenni,de bárki el is kísérhet akár,csak a váróban maradjon ha sorra kerülsz.

2015. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól irod le mi a szabály .Elmehetsz egyedül is ,csak taj kártya kell,semmi egyéb igazolvány .Az SZTK ban oda mész a betegfelvételhez,beadod a taj kártyát,és ennyi csak ott.Azután ha nem kell időpont,mehetsz várakozni a rendelő ajtóba .Szentesen ha jól tudom 2. emelet,1 ajtó.

Csak az lehet a gond nálad,hogy én utána olvastam,hogy 8-12 között van rendelés.Neked ez idő alatt suli van .

Egyébként az nem volt ide írva ,hogy kell időpontot is kérni .Rendelés H-P ig van .

2015. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 es ,csak taj kártya kell semmi egyéb.Minden adat már bent a gépben.Ma voltam .
2015. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy suli van elmehetsz. Majd kapsz igazolást .Ha gond van menni kell akkor a suli csak másodlagos tényező.
2015. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értékelem a segítő szándékot, de nem kérdezz-felelek-et szeretnék játszani! Nem kell "időpontot" keresgélni sem, mert meg tudom oldani. A kérdésemre választ kaptam, köszönöm!
2015. ápr. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!