Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja volt körülmetélésem,...

2 napja volt körülmetélésem, ez normális?

Figyelt kérdés

sokan töltöttek már fel képet, vettem a bátorságot én is, több szem többet lát.

[link]

[link]

Az orvosom "baneocin" kenőcsöt ajánlott, azt használom és vattával kamillázást, viszont mindenhol olvasom a "Betadine" fertőtlenitőt is, annak is nekiállok.

Semmi fájdalmat nem érzek műtét óta, csak a reggeli merevedés kellemetlen kicsit de az sem fáj különösebben. Viszont a makkom nagyon érzékeny, meztelen alszom és vagyok itthon. Műtét utáni kötést nehéz volt leszedni, utána már azzal sem volt probléma, NAGyON minimálisan vérzik és váladékozik.

Szerintetek minden rendben? Tapasztalatokra lennék kiváncsi!

Köszönöm szépen! Kellemes ünnepeket!



2015. máj. 1. 12:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Jo hetveget mindenkinek!
2015. máj. 2. 08:55
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

6\11-esnek igazat kell adnom.Jobb lett volna először minden lehetséges megoldásnak utána nézni,meg nem varni hogy ilyen súlyossá váljon a szűkület.


De mindig utólag vagyunk okosak.


Betadint,kamillát szerintem is használj,gézlap is legyen otthon,mert ha el kell hgagynod a házat akkor kellemetlen lenne ha a csupasz,még sebes makk az alsóval érintkezne.


Azért mielőbbi gyógyulást kívánok!



Nekem akkor van nagy bajom a metéléssel ha azt egészséges,kiszolgáltatott gyerekekkel csinálják,mert abban az esetben beszélünk csonkításról.

2015. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi idős vagy?
2015. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
21, Koszonom az otleteket!
2015. máj. 3. 10:23
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Miharabbi gyógyulást.
2015. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom! Esetleg van meg itt valaki? Meddig kell kotozni? Csak a fitykafeknel verzik es valadekozik mindig, sehol mashol, ott valamiert nem akar begyogyulni a seb es a kotszer is bele van tapadva mindig... Erre van valami "technika"? Kicsit megvagyok ijedve.
2015. máj. 3. 17:16
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni az is,nálam kB 1 hét volt. Szerintem ott feszül a legjobban a seb,így nehezebben gyógyul. Nem kell megijedni ,csak jobb lesz.
2015. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor kotozzem tovabbra is? Szerdan mutottek.
2015. máj. 4. 11:17
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

Otthon ha van lehetőséged a kötést leveheted(csak egy jó hosszú felsőt vegyêl fel hálóing hosszúságut)és ha szellőzik a seb akkor kicsit talán gyorsabban tud gyógyulni+egy kis betadinnal kend be.


Ha elvágod az ujjad gondolj bele ha már nincs rajta a ragtapasz könnyebben gyógyul.


Persze ha valahiva menned kell akkor muszály gézt rakni fel.

2015. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!