Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület lehetséges?

Fitymaszűkület lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rögtön a lényeggel is kezdeném.. az van, hogy fürdésnél vettem észre, illetve már hamarabb is, hogy bár hátratudom húzni a fitymát a makk mögé csak az a baj, hogy mikor húzom hátra nehezen akar menni és kicsit fájó érzést érzek és ráadásul kicsit piros is a makk. Mikor kicsi kb 3-4 éves voltam, már jártam dokinál is hogy le volt tapadva a fityma és nem ment hátra ha ez számít valamit. Bocsi ha nem érthető amit írtam csak aggódok, hogy van valami baj. Természetesen ha kell orvoshoz is elmegyek, de gondoltam előbb megkérdezem itt hátha valakinek volt/van hasonló gondja és tud segíteni mi lehet a baj.

2015. júl. 6. 21:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja ez mind merev helyzetben van, lankad állapotban megy könnyen.
2015. júl. 6. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy szükület,vagy a féked rövid.
2015. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Tudok ellene tenni valamit műtéten kívül?
2015. júl. 6. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit túl passzos a bőr,de ki fog ez tágulni,csak tornáztatni kell.Ugye tudod ez alatt mit értek .Ehhez meg használj baba olajat,és könnyen fog csúszkálni le ,fel.

A makkja általában mindenkinek piros ,ez meg a vérbőségtől van .rengeteg a hajszál ér ott.

2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A féket csak műtéttel tudják megoldani
2015. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Hány éves vagy? Mert ha 12, max 14 akkor nyújtással, tornáztatással még lehet segíteni. Viszont ha már több akkor jobb ha orvoshoz fordulsz, mer csak egyre rosszabb lesz majd. A rövid féket pedig mindenképp meg kell műttetni mert ha elszakad sokkal kellemetlenebb.
2015. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez ha fitymaszűkület is nagyon enyhe,ezt még simán tudod otthon korrigálni.


Minden este meleg vízben,nagyon óvatosan kezd el a fitymád tornáztatni,tehát húzkod hátra,ha merev a péniszed akkor is folytasd,mert nálad akkor van pici feszülő érzés.Akár pár hét, 1 hónap alatt azt veheted észre hogy mindig kicsit hátrébb tudod húzni és már nem feszül annyira.


Azért szokták a vízben történő fityma tornáztatás ajánlani,mert vízben,nedvesen mindig könnyebb hátrahúzni.Sokak sikosító használata mellett történő fityma tornáztatást is javasolják.

2015. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Műteni súlyosabb esetben kell.


Ezt még otthon tudod javítani,és 14 éves kor felett is segíthet a fityma tornáztatás itt 20 évesen is segített már.

2015. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!