Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis csomo a herek alatt?

Kis csomo a herek alatt?

Figyelt kérdés
Udv!En egy 18 eves fiu vagyok,es a mai nap furdes kozben a herek alatt talaltam egy kis csomot.Kb akkor mint egy borso es igy lehet mozgatni.Amire eloszor gondoltam az a mellekhere.Viszont ez a herek alatt van es mozgathato.Nagyon felek pedig majus vegen voltam magan urologusnal,aki teljes vizsgalatot csinalt ami negativ lett csak egy kis viszertagulat van a bal heremben amire felirt valamit amit be kell majd szednem de elotte/oroklodo vesebetegsegem miatt/ meg kell kerdeznem a nefrologust,hogy szedhetem-e?Amiota kitapintottam ezt a kis csomot folyamatosan rosszul vagyok annyira felek hogy hererak sokszor hanyok is folyton ezen ragodok.(A baratnommel is most fekudtem volna le eloszor de huzom lert felek hogy komoly bajom van!:( ) Konyorgok ne gyertek nekem azzal h tudatlan suttyo vagyok vagy ilyenek,sokfele olvastam sok dolgot es nem tudom mit tegyek.Menjek el az orvoshoz?

#here #daganat #csomó #vizszertagulat
2015. júl. 6. 22:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nem készülök urológiai magán praxisra se pénzek bezsebelésére és nem értem mi értelme lett volna a here anatómájáról a laikus kérdezőnek bármit is írnom. Ha felsorolom neki a here burkait latinul az jobb lett volna neki? azzal ő mennyivel van előrébb? és az hogy sok sok izom az túlzás ezek kötőszövetes rétegek inkább amik igaz, hogy némelyik izomból folytatódva jön le kivéve a musculus cremaster nevű réteg ami külön izmos réteg. amúgy meg úgynevezett fasciákból áll ami nem izom, na midnegy nem szándékozom anatómiai részletekbe bonyolódni. Én is azt mondtam, hogy nincs rákja, nem kell mindenkit lenézni és ilyen paraszt módon bánni a kérdezővel sem.
2015. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolso!Nagyon koszonom a valaszokat!Tenyleg sokat segitett.Utolso elotti!Kepzeld nem bukdacsoltam bioszbol de a felelmem jogos volt utolag.Elmentem az orvoshoz es mellekheregyulladasom van.Antiobiotikumot irt fel napi 1000mg-ot,5 napig.Lazas is voltam elotte(41 fok)de biztos igazad van es nagyon lenyeges hanyas voltam bioszbol(negyes egyebkent mindig).Viszont ilyen helyesirassal egne a pofam de rendesen.
2015. júl. 13. 06:08
 23/25 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, örülök, hog semmi komolyabb baj nincsen! :) gondoltam, hogy nem rák. jobbulást :)
2015. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azert annyi meg erdekelne,hogy miutan beszedtem az egesz antibiotikumot meg mennyi ido amig a csomo felszivodik?Mert meg mindig ugyanott van!
2015. júl. 17. 22:27
 25/25 Állnév válasza:

Aki ezt most latja, 8 evel kesobb annak valaszolok.

Tehat a mellekhere az valoban fent van, de a vége neki lent van a herék alatt. mert ugy oda lemegy. Valakinek talan elorebb, valakinek hatrebb vegzodik. ez mindketto hereben megtalalhato. puha, lehet mozgatni

2023. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!